Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas
Produktų kategorijos

Konstruktorius 71042 LEGO® Disney Karibų piratai

Statusas:
Yra prekyboje
Kaina:
182.00 € 230.00 €
Ši prekė pristatoma nemokamai!
Pakuotė:
Minimaliai netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
11 +
Gamintojas:
Lego
Kraunasi
4.6 / 5.0 Vertinimų kiekis: 17
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Sukurk „Disney“ Karibų piratų magiją savo namuose su šia įspūdinga „Laivo vaiduoklio Tylioji Merė“ kopija. Šis itin detalus LEGO® modelis, kurį sudaro daugiau nei 2200 detalių, turi varstomą laivo priekį, atidaromą skeletišką korpusą su puvimo ir apgadinimo elementais, judinamą vairą, nuverčiamą pagrindinį stiebą ir dar 2 stiebus, ilgą bugšpritą su apžvalgos bokšteliu ir stiebu, apdriskusias bures, detalų laivagalio denį, valtį su 2 irklais ir įvairių ginklų ir priedų. Šis modelis suteikia malonumo konstruojant ir žaidžiant, o pridedamas stovas leidžia jį eksponuoti namie ar biure. Rinkinyje yra 8 minifigūrėlės: Kapitonas Džekas Sperou, Henris, Karina, Leitenantas Lesaras, Kapitonas Armandas Salazaras, Leitenantė Magda, Leitenantas Santosas, Tyliosios Merės Stiebo Viršūnė ir 2 atskiriami rykliai vaiduokliai.

Rinkinyje yra 8 minifigūrėlės. Laivas turi varstomą laivo priekį, atidaromą skeletišką korpusą su puvimo ir apgadinimo elementais, judinamą vairą, 3 stiebus, įskaitant nuverčiamą pagrindinį stiebą, ilgą bugšpritą su apžvalgos bokšteliu ir stiebu, apdriskusias bures, detalų laivagalio denį ir valtį su 2 irklais. 
Papildomi elementai: kompasas, sekstantas, monokuliaras, 2 šluotos ir laivas butelyje. 
Specialūs elementai: Kapitono Armando Salazaro perukas ir dekoruotas Galilėjaus dienoraštis su spausdintu viršeliu ir astronomijos puslapis. 
Pakelk varstomą laivo priekį ir atidaryk skeleto korpusą, kad perjungtum laivą iš buriavimo režimo į puolimo režimą. 
Atidaryk vidurinę korpuso dalį, kad paleistum ryklius vaiduoklius. 
Tyliosios Merės matmenys, kai pagrindinis stiebas yra vertikalioje padėtyje: daugiau kaip 48 cm (18 col.) aukščio, 68 cm (26 col.) ilgio, 22 cm (8 col.) pločio ir daugiau kaip 36 cm (14 col.) pločio, kai pagrindinis stiebas yra nuverstas.

Dalys 2294

NUOLAIDA TAIKOMA TIK PERKANT INTERNETU !

 

Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.

Paskutinės peržiūrėtos prekės

Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku