Registracija per Facebook
 • Valiuta:
  • $ - Doleris
  • - Zlotas
Produktų kategorijos

LEGO Ideas 21310 Senojoje žvejybos krautuvėje

Statusas:
Yra prekyboje
Kaina:
149.00 €
Ši prekė pristatoma nemokamai!
Pakuotė:
Minimaliai netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
12 +
Gamintojas:
Lego
Kraunasi
4.6 / 5.0 Vertinimų kiekis: 17
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Apsilankyk LEGO® Ideas 21310 Senojoje žvejybos krautuvėje, kuri įsikūrusi paplūdimyje. Rinkinyje yra parduotuvė, kurioje gausu su žvejyba susijusių elementų, prijungtas apžvalgos bokštas su 360 laipsnių panoraminiu balkonu ir kabinetu apačioje. Puikiai eksponavimui ir žaidinimui vaidmenimis tinkančiame konstravimo rinkinyje yra 2 nuimami stogai, atidaroma parduotuvės galinė siena, kad būtų lengviau patekti, 4 figūrėlės, katė ir 3 žuvėdros, taip pat daug kitų šaunių detalių ir elementų, kurie sužadins tavo vaizduotę.

 • Rinkinyje yra 4 figūrėlės: kapitonas, žvejys, žvejė ir vaikas, taip pat katės ir 3 žuvėdrų figūrėlės.
 • Senojoje žvejybos krautuvėje yra detali išorė, parduotuvė ir prijungtas apžvalgos bokštas su kabinetu. Visa tai stovi ant smėlio spalvos LEGO® 32x32 pagrindo plokštės su akmenų stiliaus elementais.
 • Išorėje yra laiptai iki krautuvės priekinių ir šoninių durų, turėklai, čiaupas su 2 vamzdžiais ir skaitikliais ant galinės sienos, ventiliatorius ir įvairūs elementai, įskaitant iškabą „Antono masalų parduotuvė“ (2x4 plytelė), ženklą su darbo valandomis, inkarą, statinę, 2 padangas su grandinėmis, 3 dėžes su 2 žuvimis ir permatomais ledo stiliaus elementais, 4 žuvis, kabančias ant kabliukų, 2 gelbėjimosi ratus, dėžutę kabliukų (1x2 plytelė) ir įrankių dėžę su grąžtu, alyvos talpykla ir veržliarakčiu.
 • Parduotuvėje yra atidaroma galinė siena ir nuimamas stogas su įvairiais medžio elementais ir dekoraciniais lipdukais, 2 lubų šviestuvai, 2 atidaromos įėjimo durys, 2 stikliniai langai, žalios ir rusvai gelsvos plytelės, 4 atidaromi langai, prekystalis, lentynos ir įvairūs elementai, įskaitant kasos aparatą, puoduką, butelį, kabliukų dėžutes, stalinę lempą, 2 irklus, žvejybos įrangą, tarp kurios yra meškerių, žeberklų ir žvejybos tinklų, 3 nardymo šalmus, 3 deguonies balionus, 4 plaukmenis, sekstantą, dekoruotą žemėlapio plytelę, trotilo dėžę, vorą ir voratinklį po grindimis.
 • Apžvalgos bokšto apatiniame aukšte yra kabinetas su 2 atidaromais langais, langas, apklijuotas laikraštiniu lipduku, stalas, kėdė, lempa ir laikraštis, taip pat kopėčios į viršutinį aukštą.
 • Apžvalgos bokšto viršutiniame aukšte yra nuimamas stogas su vėtrunge, 2 atidaromi langai, 360 laipsnių panoraminis balkonas ir įvairūs elementai, įskaitant teleskopą, veidrodį, laivo vairą, žibintą ir 2 dekoracinius krabus.
 • Puikiai tinka eksponuoti ar žaisti vaidmenimis.
 • Pridedama knygelė apie šio rinkinio dizainerį mėgėją ir LEGO® dizainerį.
 • Rinkinį sudaro virš 2 045 detalių.
 • Matmenys: virš 32 cm (12 col.) aukščio, 25 cm (9 col.) pločio ir 25 cm (9 col.) gylio.
Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.

Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku