LEGO 70670 NINJAGO Spinjitzu vienuolynas

Kaina:
85.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Minimaliai netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
9 +
Gamintojas:
Lego
4.7 / 5.0 Viso vertinimų: 24
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Gyvenk nindzių gyvenimą šiame veiksmo kupiname Spinjitzu vienuolyne!

Paruošk nindzes kovai su LEGO® NINJAGO® Legacy rinkiniu 70670 Spinjitzu vienuolynas ir neleisk Wyplash pavogti auksinį ginklą. Sukonstruojamą vienuolyno modelį galima atidaryti, kad žaisti būtų patogiau, o viduje įrengti atidaromi vartai, arbatos kambarys su peilių spąstų funkcija, pasukama nindzių treniruočių punktą, vištų spąstų funkcija ir NINJAGO istorijos sienos lipdukai. Treniruokis Spinjitzu vidiniame kieme, kuriame yra 2 rankinės nindzių minifigūrėlių kovos platformos, kardų sukimo treniruočių punkte ir „vaisių pjaustymo“ treniruočių punkte. Šiame veiksmo kupiname nindzių rinkinyje yra visi 4 kolekciniai auksiniai ginklai: ugnies kardas, žaibų nunčiakai, žemės drebėjimų dalgis ir ledo šurikenai, be to, 8 minifigūrėlės, kad būtų galima žaisti vaidmenimis ir iš naujo inscenizuoti klasikines scenas iš televizijos serialo „NINJAGO Masters of Spinjitzu“.

• Į šį žaislo rinkinį įeina 8 LEGO® NINJAGO® minifigūrėlės: Wu, Jay, Nya, Zane, Cole, Lloyd, Kai ir Wyplash.
• Spinjitzu vienuolyną galima atidaryti, kad žaisti būtų paprasčiau, ir jame yra: atidaromi vartai, bokštas, arbatos kambarys su 2 sėdynėmis ir paslėptais svirtele valdomais spąstais, pasukamas treniruočių punktas ir sukonstruojamas bonsas, vištų spąstų funkcija ir LEGO® NINJAGO® istorijos sienos lipdukai.
• Šis nindzių žaislas turi treniruočių punktą su 2 pasukamais kardais, „vaisių pjaustymo“ punktą su peilio, banano ir obuolio elementais, kuriuos galima pargriauti, ir 2 rankines nindzių kovos platformas, ant kurių galima pastatyti LEGO® NINJAGO® nindzių minifigūrėles.
• Šiame LEGO NINJAGO® žaislo rinkinyje yra visi 4 nindzių karių kolekciniai auksiniai ginklai: Kai ugnies kardas, Jay žaibų nunčiakai, Cole žemės drebėjimų dalgis ir Zane ledo šurikenai.
• Rinkinyje yra šie ginklai: Wu bo lazda, Nya ietis ir Wyplash durklas.
• Kolekcinius auksinius ginklus taip pat gali rasti LEGO® NINJAGO® rinkiniuose 70667 Kai ašmenų motociklas ir Zane sniegomobilis, 70668 Jay audrų kovotojas ir 70669 Cole Žemės grąžtas.
• LEGO® NINJAGO® Legacy seriją sudaro naujos populiarių veiksmo žaislų versijos iš ankstesnių sezonų, todėl galima atkurti ir iš naujo įsivaizduoti ikoniškas kovas iš televizijos serialo „NINJAGO Masters of Spinjitzu“.
• Matmenys: daugiau kaip 29 cm (11 col.) aukščio, 32 cm (12 col.) pločio ir 21 cm (8 col.) gylio, kai uždarytas.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.