Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas
Produktų kategorijos

WowWee CHiP šuo robotas žaislas

Statusas:
Yra prekyboje
Kaina:
90.00 € 150.00 €
Ši prekė pristatoma nemokamai!
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė ekspozicinė
Spalva:
Balta
Rekomenduojama metai:
6 +
Gamintojas:
WowWee
Kraunasi
4.7 / 5.0 Vertinimų kiekis: 20
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Žaislų gamintoja kompanija WowWee, išgarsėjusi savo robotu Robosapien (2004), pagaliau pademonstravo naują išmanųjį žaislą – robotą-augintinį CHiP Niujorke vykusioje parodoje CE Week 2016. Šį mielą robotizuotą padarėlį pristatė pagrindinis komandos technikos direktorius Devinas Saferis.

Nors robotas CHiP ir orientuotas į vaikus, jis pasižymi ganėtinai sudėtingu dirbtiniu intelektu palyginus su įprastu žaislu. Kaip ir tikras naminis gyvūnas, robotas sugeba reaguoti į žmogaus veiksmus, tokius kaip rankų plojimas ir prisilietimai, taip pat atpažįsta balsus ir mėgsta, kai jį paima ant rankų. Infraraudonųjų spindulių matomumo ir radijo švyturių technologijos dėka robotas-šuo CHiP puikiai orientuojasi aplinkoje.

Robotizuotas žaislas veikia kartu su išmaniuoju telefonu Bluetooth Low Energy ryšiu. Vartotojas gali valdyti robotą CHiP, o taip pat su juo žaisti, naudodamas specialų kamuolį. Jei vartotojas nešios specialiąją apyrankę (yra rinkinyje), robotas sekios paskui jį kaip tikras šuniukas.
Žiniasklaidos duomenis, kompanija WowWee demonstruodama savo robotą CHiP norėjo parodyti, kiek ženkliai technologijos pažengė į priekį nuo pirmojo Robosapien – šokančio roboto, kuris labiau tiko pramogai, nei naudingam vartojimui. Dirbtinio intelekto dėka, CHiP gali išugdyti artimą ryšį su vaikais. Jei žmogus nuolatos bendraus su savo robotu, jis gali jį išmokyti reaguoti į savo šeimininką jam priimtinais būdais.

 

Naujas šeimos narys! Žavus, ištikimas ir meilus. O tu, ar turi savo CHIP?

Šuo-robotas su dirbtinio intelekto procesoriumi. Kiekvienas yra unikalus, nes atpažįsta tave, prisitaiko prie tavęs ir aplinkos. 

Gali sekti paskui vaiką, šokti, galima per laikrodį valdyti kur šuo eis kaip su pultu. Rimtas žaislas, gana sunkus tai nesulaužys. Yra kamuolys su kuriuo šuo žaidžia. Yra pakrovimo stotelė ant kurios šuo pats užvažiuoja kai reikia pasikrauti. Labai smagus žaislas.

Komplektacijoje:

Šuo

Pakrovimo stotelė

Laikrodis

Kamuoliukas

 

Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.

Paskutinės peržiūrėtos prekės

Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku