Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas

Duomenų saugumas

Kategorijos
Duomenų saugumas

JONELISIRKO.LT ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE GALITE SAUGIAI ATSISKAITYTI:

Naudodamiesi Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės paslaugomis. Saugus ir paprastas atsiskaitymas už prekes, kurį užtikrina didžiausi Lietuvos bankai. http://www.jonelisirko.lt elektroninėje parduotuvėje galite naudotis AB Swedbank, AB SEB, AB DNB, AB Citadelė, AB Danske Bank,  AB Medicinos bankas, AB Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės sistemomis.
Grynaisiais pinigais parduotuvėje.
Visi elektroninės bankininkystės atsiskaitymai yra visiškai saugūs, nes yra vykdomi per mokėjimų internetu partnerį UAB “Paysera LT”. Šio atsiskaitymo internetu partnerio paslaugomis naudojasi didžioji dalis elektroninių parduotuvių Lietuvoje, teikiančių kokybiškas paslaugas.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs nemokate už prekes. Už prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje, suvedę į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik Jūs.

Tokiu nukreipimo atveju, Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas.

Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų, tokiu atveju, prisiima visišką atsakomybę ir atlygina patirtus nuostolius.

Taigi Jūs praktiškai nerizikuojate niekuom. 

KAS YRA KOKYBĖS ŽENKLAS?

Tai yra saugaus apmokėjimo garantas. Paysera.lt sukūrė jį tam, kad Jūs galėtumėte būti garantuoti apmokėjimo būdų gausa ir saugumu atsiskaitant internetu.

Matydami šį ženklą (ženklas slenkantis apačioje dešinėje puslapio pusėje PAYSERA) pardavėjų internetinėse svetainėse, būkite tikri – čia apmokėjimai už prekes ir paslaugas vykdomi per mokėjimai.lt sistemą, todėl rasite sau tinkamiausią ir patogiausią apmokėjimo būdą.

Prieš pradėdami teikti atsiskaitymo per elektroninę bankininkystę paslaugą, Paysera.lt darbuotojai kruopščiai patikrino www.jonelisirko.lt elektroninę parduotuvę, jos teikiamas paslaugas bei internetinės svetainės funkcionalumą. Siekdama užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir pardavėjams, ir jų klientams, www.jonelisirko.lt komanda sukūrė tokį kokybės ženklą, kuris informuos Jus apie svetainės patikrinimo statusą (jei kokybės ženklas dega raudonai, pardavėjo svetainė nėra patikrinta mūsų administratorių ir pardavėjo projektas dar nėra patvirtintas.)

Nuspaudę kokybės ženklą pardavėjo svetainėje, pateksite į mokėjimai.lt sistemą, kurioje rasite pardavėjo kontaktinius duomenis, trumpą paslaugų aprašymą bei pardavėjo reitingo koeficientą. 

MŪSŲ ĮMONĖ YRA REGISTRUOTA VALSTYBINĖJE DUOMENŲ APSAUGOS INSPEKCIJOJE

      Garantuojame, kad Jūsų perduoti duomenys mums yra visiškai saugūs ir neperuodami tretiems asmenims. Bendradarbiaujant su teisininkais, parengėme visus reikalingus dokumentus norint užtikrinti Jūsų saugumą internete. Visų mūsų klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Mūsų įmonė yra registruota valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje. Mūsų duomenų valdytojo kodas yra P5362. 

Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku