LT LT

Atsiskaitymo būdai

1. Atsiskaitymas grynais atsiimant prekes "Jonelio Kiemas" (A.Stulginskio g. 41, Kaunas) parduotuvėje.
Atsiskaityti grynais pinigais galima atsiimant užsakymą mūsų parduotuvėje. Tokiu atveju Jums vis tiek reikia suformuoti užsakymą internetu "jonelisirko.lt" parduotuvėje, kad mes galėtumėme patikrinti ar turime Jūsų užsakomas prekes sandėlyje bei jas Jums rezervuotumėme. Kai užsakymas paruoštas atsiėmimui, Jums yra išsiunčiamas apie tai informuojantis elektroninis laiškas. Rezervuotos prekės (be apmokėjimo) saugomos 2 (dvis) darbo dienas. Jeigu per tiek laiko neatsiimate užsakymo, tuomet rezervacija panakinama ir prekės grąžinamos į prekybą. Turime galimybę priimti apmokėjimą ir bankine mokėjimo kortele.

2. Atsiskaitymas Elektronine bankininkyste iš visų Lietuvos bankų (per Montonio sistemą)

Elektroninė bankininkystė (Mokėkite greitai ir patogiai per MONTONIO ) Pasirinkite banką mokėjimui (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Medicinos bankas ir Šiaulių bankas, Revolt) suveskite duomenis mokėjimo autentifikavimui ir patvirtinkite. Šis apmokėjimo už prekes būdas yra patogus, nes mokėjimas vykta neišeinant iš el.parduotuvės. Dėka naujos Lietuvos banko patvirtintos technologijos “Mokėjimo inicijavimas” tai yra vienas saugiausių būdų, nes paremtas Jūsų elektroninės bankininkystės prisijungimu. Informacija, kuri naudojama jungiantis prie el. bankininkystės (kliento atpažinimo kodas, slaptažodis) yra šifruojama ir nėra saugoma. Mokėjimų surinkimą vykdome per Lietuvos Banko licenciją piniginių įmokų surinkimui turinčią ir pagal Lietuvos Respublikos įstatymus veikiančią Montonio Finance, UAB.

 

3. Atsiskaitymas paprastu banko pavedimu ( gausite rekvizitus (duomenys) pavedimui )
Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą per 2 (dvi) darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti jonelisirko.lt užsakymo numerį. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs šį atsiskaitymo būdą, nesumoka už prekes per 2 (dvi) darbo dienas.
Mūsų rekvizitai:
Gavėjas: UAB "Dirija"
Įmonės kodas: 135194249
Banko pavadinimas: Šiaulių bankas
Banko sąskaita: LT437180900021467894
Banko kodas: 71809
SWIFT kodas (užsieniui): CBSBLT26 

4. Atsiskaitymas grynais kurjeriui pristačius užsakymą (COD)
Tai patogus būdas atsiskaityti tiems kas nelaiko pinigų banko sąskaitoje. Kurjeris perduos Jums užsakytas prekes ir paims užsakyme nurodytą pinigų sumą.
(Tam, kad išvengti nesusipratimų ir nepatogumų siūlome iš anksto pasiruošti tikslią pinigų sumą, taip sutaupysite laiko ir sau, ir kurjeriui.). Kurjerių tarnyba už šią paslaugą ima papildomą paslaugos mokestį, kuris yra įtraukiamas į bendrą užsakymo sumą.