LT LT

Duomenų saugumas

JONELISIRKO.LT ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE GALITE SAUGIAI ATSISKAITYTI:

Naudodamiesi Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės paslaugomis. Saugus ir paprastas atsiskaitymas už prekes, kurį užtikrina didžiausi Lietuvos bankai. http://www.jonelisirko.lt elektroninėje parduotuvėje galite naudotis AB Swedbank, AB SEB, AB DNB, AB Citadelė, AB Danske Bank,  AB Medicinos bankas, AB Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės sistemomis.
Grynaisiais pinigais parduotuvėje.
Elektroninė bankininkystė (Mokėkite greitai ir patogiai per MONTONIO ) Pasirinkite banką mokėjimui (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Medicinos bankas ir Šiaulių bankas, Revolt) suveskite duomenis mokėjimo autentifikavimui ir patvirtinkite. Šis apmokėjimo už prekes būdas yra patogus, nes mokėjimas vykta neišeinant iš el.parduotuvės. Dėka naujos Lietuvos banko patvirtintos technologijos “Mokėjimo inicijavimas” tai yra vienas saugiausių būdų, nes paremtas Jūsų elektroninės bankininkystės prisijungimu. Informacija, kuri naudojama jungiantis prie el. bankininkystės (kliento atpažinimo kodas, slaptažodis) yra šifruojama ir nėra saugoma. Mokėjimų surinkimą vykdo per Lietuvos Banko licenciją piniginių įmokų surinkimui turinčią ir pagal Lietuvos Respublikos įstatymus veikiančią Montonio Finance, UAB.

Taigi Jūs praktiškai nerizikuojate niekuom. 

Pas mus įdiegtas SSL sertifikatas

Kas yra HTTPS protokolas?

HTTPS, tai interneto ryšio protokolas, kuris apsaugo duomenų vientisumą ir konfidencialumą tarp vartotojo kompiuterio ir internetinės svetainės. Jis matomas naršyklės lange suvedus domeną –https://.

Kaip veikia SSL sertifikatas?

  1. Patvirtina svetainės tapatybę – užtikrina, kad lankotės domeno savininko svetainėje ir nesate nukreipti į ,,netikras” svetaines. Tai reiškia, kad suvedę domeną naršyklės lange, esate iš karto nukreipiami į domeną su pradžia https://, naršyklėje prieš domeno adresą matoma žalia spynelės ikona ir prierašas ,,Secure” arba domeno savininko/įmonės pavadinimas. 
  2. Užšifruoja duomenis, perduodamus tarp serverio ir naršyklės – tai reiškia, kad esant įsilaužimams į tinklą, duomenys nėra nuskaitomi. Vartotojas apsaugomas nuo įsilaužimo į jo kompiuterį ar sekimo ir asmeninių duomenų naudojimo be vartotojo sutikimo.
  3. Užtikrina duomenų vientisumą – tai reiškia, kad informacija, perduodama iš naršyklės į serverį nėra koreguojama ar kokiais nors būdais iškraipoma.

MŪSŲ ĮMONĖ YRA REGISTRUOTA VALSTYBINĖJE DUOMENŲ APSAUGOS INSPEKCIJOJE

      Garantuojame, kad Jūsų perduoti duomenys mums yra visiškai saugūs ir neperuodami tretiems asmenims. Bendradarbiaujant su teisininkais, parengėme visus reikalingus dokumentus norint užtikrinti Jūsų saugumą internete. Visų mūsų klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Mūsų įmonė yra registruota valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje. Mūsų duomenų valdytojo kodas yra P5362.