Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas
Produktų kategorijos

Atsiskaitymo būdai

1. Atsiskaitymas grynais atsiimant prekes "Jonelio Kiemas" (A.Stulginskio g. 41, Kaunas) parduotuvėje. 
Atsiskaityti grynais pinigais galima atsiimant užsakymą mūsų parduotuvėje. Tokiu atveju Jums vis tiek reikia suformuoti užsakymą internetu "jonelisirko.lt" parduotuvėje, kad mes galėtumėme patikrinti ar turime Jūsų užsakomas prekes sandėlyje bei jas Jums rezervuotumėme. Kai užsakymas paruoštas atsiėmimui, Jums yra išsiunčiamas apie tai informuojantis elektroninis laiškas. Rezervuotos prekės (be apmokėjimo) saugomos 2 (dvis) darbo dienas. Jeigu per tiek laiko neatsiimate užsakymo, tuomet rezervacija panakinama ir prekės grąžinamos į prekybą. Turime galimybę priimti apmokėjimą ir bankine mokėjimo kortele.

2. Atsiskaitymas per sistemą Paysera.lt

Vykdydami užsakymą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą per Paysera.lt sistemą. Ši sistema Jums leis atsiskaityti:
- Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės pagalba ( greitas apmokėjimas )
- parduotuvių MAXIMA kasose
- kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda" ir "Rkiosk"  ženklais visoje Lietuvoje.
Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į Paysera.lt sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą.
Norint atsiskaityti MAXIMA kasose arba spaudos kioskuose, privalėsite atsispausdinti specialų kvitą su brūkšniniu kodu, kurį reikės pateikti kasoje. Todėl norėdami atsiskaityti šiais būdais, turite turėti spausdintuvą.

3. Atsiskaitymas paprastu banko pavedimu ( gausite rekvizitus (duomenys) pavedimui )
Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą per 2 (dvi) darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti jonelisirko.lt užsakymo numerį. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs šį atsiskaitymo būdą, nesumoka už prekes per 2 (dvi) darbo dienas.
Mūsų rekvizitai:
Gavėjas: UAB "Dirija"
Įmonės kodas: 135194249
Banko pavadinimas: Šiaulių bankas
Banko sąskaita: LT437180900021467894
Banko kodas: 71809
SWIFT kodas (užsieniui): CBSBLT26 

4. Atsiskaitymas grynais kurjeriui pristačius užsakymą (COD)
Tai patogus būdas atsiskaityti tiems kas nelaiko pinigų banko sąskaitoje. Kurjeris perduos Jums užsakytas prekes ir paims užsakyme nurodytą pinigų sumą.
(Tam, kad išvengti nesusipratimų ir nepatogumų siūlome iš anksto pasiruošti tikslią pinigų sumą, taip sutaupysite laiko ir sau, ir kurjeriui.). Kurjerių tarnyba už šią paslaugą ima papildomą paslaugos mokestį, kuris yra įtraukiamas į bendrą užsakymo sumą.
 

Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku