Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas
Produktų kategorijos

Dovanų kuponas

Statusas:
Yra prekyboje
Kaina:
100.00 €
Čekio vertė:
100
Kraunasi
4.6 / 5.0 Vertinimų kiekis: 17
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Dovanų kuponas - čekis

 

Ieškote praktiškos dovanos tėveliams? Dovanos vaikučio gimtadienio proga? O gal krikštynų proga? Bijote "nepataikyti" nežinodami poreikių nupirkti visai nereikalingą daiktą?

"Jonelis ir Ko" dovanų čekis - praktiškiausia dovana, nes dovanų čekio turėtojas už jį galės įsigyti jam reikalingiausių vaikiškų prekių.

Su dovanu čekiu galėsite apsipirkti internetinėje parduotuvėje.

SVARBU:

Jeigu čekį pirkote internetu, tada jį panaudoti galėsite tik internetinėje parduotuvėje. 

Jeigu čekį pirkote vienoje iš mūsų parduotuvių Kaune A.Stulginskio g. 41, Savanorių pr. 339B , Kaunakiemio g. 11, tada jį galėsite panaudoti visose parduotuvėse išskyrus internetinę. 

Dovanų kuponas pristatomas e-paštu. Sumokėję už kuponą, gausite e-laišką su kuponu (pristatymas darbo dienomis iki 24h), kurį galėsite panaudoti kupono kodą apsipirkinėdami internetinėje parduotuvėje.

Pristatymo kainą į čekį neiskaičiuota.

 

Dovanų čekio panaudojimas

1.  Čekį galite panaudoti mūsų internetinėje parduotuvėje "jonelisirko.lt"

·        Įsidėkite norimas prekes į krepšelį

·        Pasirinkite Peržiūrėti ir užsakyti

·        Laukelyje Dovanų čekis įveskite dovanų kupono kodą

·        Paspauskite mygtuką Perskaičiuoti.

-        Atlikite likusius pirkimo veiksmus

 

Dovanų čekio taisyklės

1. Pirkėjas - asmuo, kuris įsigyja Dovanų čekį www.jonelisirko.lt internetinėje parduotuvėje arba "Jonelis ir Ko" parduotuvėse, turi teisę pasinaudoti Dovanų čekiu arba perleisti jį trečiajam asmeniui.

2. Dovanų čekis suteikia pirkėjui teisę įsigyti prekių, už sumą nurodytą ant Dovanų čekio.

3. Vienu Dovanų čekiu mokėti galima tik vieną kartą. Jeigu atsiskaitant Dovanų čekiu, prekių yra įsigyjama ne už visą sumą, skirtumas tarp Dovanų čekio nominalo ir įsigytų prekių nėra grąžinamas.

4. Jei prekės(-ių), už kurią(-ias) atsiskaitoma Dovanų čekiu, kaina yra didesnė nei Dovanų čekio nominali vertė, nurodyta ant Dovanų čekio, trūkstamą sumą galima primokėti grynaisiais pinigais (jai perkama vienoje iš parduotuvių esančių Kaune A.Stulginskio g. 41, Savanorių pr. 339B arba Kaunakiemio g. 11), elektronine bankininkyste (jai perkama internetu).

5. Dovanų čekio galiojimo laikas yra 3 mėnesiai, nuo įsigijimo datos, nebent Dovanų čekyje nurodyta kitaip. Dovanų čekio galiojimo pradžios ir pabaigos data nurodyta ant Dovanų čekio.

6. Dovanų čekis nėra priimamas atgal ir negali būti keičiamas į piniginę sumą.

7. Jonelis ir ko (UAB „ Dirija“)  nekeičia pamestų ar kitaip prarastų Dovanų čekių į naujus.

8. Už nepanaudotus Dovanų čekius sumokėtos pinigų sumos nėra grąžinamos.

9. Už dovanų čekį galimą atsiskaityti :

- Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės pagalba (pasirinkite savo banką)

- parduotuvių MAXIMA kasose

- kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda" ir "Rkiosk"  ženklais visoje Lietuvoje.

Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į Mokėjimai.lt sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą.

Norint atsiskaityti MAXIMA kasose arba spaudos kioskuose, privalėsite atsispausdinti specialų kvitą su brūkšniniu kodu, kurį reikės pateikti kasoje. Todėl norėdami atsiskaityti šiais būdais, turite turėti spausdintuvą.

10. Dovanų čekis išsiunčiamas pirkėjui po apmokėjimo darbo dienomis el. paštu per 24h.

11. Informacija apie pirkėją yra konfidenciali ir trečiosioms šalims "Jonelis ir ko" (UAB „ Dirija“)  ją gali pateikti tik įstatymų nustatytais atvejais.

12. "Jonelis ir ko" (UAB „ Dirija“)  pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Apie bet kokius pakeitimus, taisymus ar papildymus klientas bus informuojamas el. paštu.

13. Susidarius svarbioms aplinkybėms, "Jonelis ir Ko" (UAB "Dirija) gali laikinai arba iš viso nutraukti dovanų čekių pardavimą internetu, apie tai iš anksto nepranešus Pirkėjui.

14. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už jo pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių asmens duomenų, "Jonelis ir ko" (UAB „ Dirija“) neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo. 

Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.
 

Panašios prekės

Paskutinės peržiūrėtos prekės

Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku