Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas
Produktų kategorijos

70427 LEGO® Hidden Side™ Sveiki atvykę į „Hidden Side“

Statusas:
Yra prekyboje
Kaina:
19.00 €
Ši prekė pristatoma nemokamai!
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
7 +
Gamintojas:
Lego
Kraunasi
4.6 / 5.0 Vertinimų kiekis: 17
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Stulbinantis LEGO® vaiduoklių medžioklės žaislas vaikams su programėle.

Supažindinkite mažuosius su įspūdingu LEGO® žaidimu kuri sujungia fizinius ir skaitmeninius pasaulius su šio neįtikėtinu „LEGO Hidden Side“ PR žaislu.

Pasinerkite į nuostabią vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) patirtį su šiuo „LEGO® Hidden Side“ rinkiniu. Sukonstruokite metro, kuriame vaidenasi, su Jack, Axel, Chops. Scrimper ir Waylon minifigūrėlėmis, atsisiųskite nemokamą PR programėlę „Hidden Side“ ir nuskaitykite modelį išmaniuoju įrenginiu, kad jis atgytų. Tada medžiokite vaiduoklius, atskleiskite paslaptis, kaukitės su bosu vaiduokliu Lady E ir padekite Jack pabėgti iš apsėsto skaitmeninio pasaulio!

Virtualios realybės ir vaizdo žaidimų gerbėjams patiks stulbinanti „LEGO® Hidden Side“ visata, kurioje fizinis ir skaitmeninis pasaulis susilieja į neįtikėtiną, vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) patirtį. Vaiduoklių medžioklės žaislas „Sveiki atvykę į „Hidden Side“ (70427) sujungia atvirą kūrybišką LEGO konstravimo žaislų žaidimą su programėle – dėl to sąveika su modeliu sužadina įvykius skaitmeniniame pasaulyje. Interaktyvus konstravimo žaislas vaikams. Šis apsėstas metro modelis atskleidžia vaiduoklių pasaulį, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama programėle „LEGO AR“. Tada vaikai medžioja vaiduoklius, kaunasi su bosu vaiduokliu Lady E ir tiria bei atskleidžia paslaptis vieni arba su draugais internetu. O su 4 minifigūrėlėmis taip pat yra vietos išradingam žaidimui vaidmenimis! Sveiki atvykę į „Hidden Side“. „LEGO Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir ypatingais įvykiais.

• Šis „LEGO® Hidden Side“ konstravimo žaislas sujungia atvirą kūrybišką LEGO konstravimo žaidimo rinkinių žaidimą su programėle nuostabiai vieno ar kelių žaidėjų papildytosios realybės (PR) žaidimo patirčiai. Idealiai tinka vaikams nuo 7 metų amžiaus. 
• Kas yra dėžutėje? Interaktyvus „LEGO® Hidden Side“ apsėsto metro modelis su smagiomis ypatybėmis ir funkcijomis bei vaiduoklių medžiotojo Jack ir apsėstųjų Axel Chops, Scrimper ir Waylon minifigūrėlės. Šis apsėstas metro modelis atskleidžia stulbinantį skaitmeninį pasaulį, kai į jį žvelgiama pro išmanųjį įrenginį su nemokama PR programėle „LEGO® Hidden Side“. Tada vaikai gali medžioti vaiduoklius, atskleisti paslaptis ir kautis su vaiduoklių bosu Lady E. 
• Ieškote gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovanos vaikams nuo 7 metų amžiaus? Šis „LEGO® Hidden Side“ žaidimo rinkinys yra puiki dovanos idėja LEGO konstravimo gerbėjams ir vaikams, kuriuos traukia virtualioji realybė ir skaitmeniniai žaidimai. 
• Sukonstruotas LEGO® Sveiki atvykę į „Hidden Side“ (70427) modelis yra 17 cm aukščio, 22 cm pločio ir 13 cm gylio. 
• Konstravimo žaislui nereikalingos baterijos. PR programėle „Hidden Side“ galima naudoti su tam tikrais „iOS“ ir „Android“ prietaisais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo. 
• Šiuo „LEGO® Hidden Side“ papildytosios realybės su programėle naudojamu konstravimo rinkiniu paprasta pradėti naudotis. Jis turi paprastas instrukcijas dėžėje ir internete, tad pakanka atidaryti kaladėlių maišelius ir pramogos prasideda! 
• „LEGO® Hidden Side“ visata įkurta pramanytame Newbury miestelyje, kuriame vaiduokliai apsėdę žmones ir pastatus. Papildytosios realybės žaidimo patirtis nuolat papildoma naują turiniu, vaiduokliais ir įvykiais. 
• „LEGO® Hidden Side“ žaisliniai konstravimo rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir kokybės reikalavimus, kad užtikrintume, jog visos LEGO kaladėlės ir dalys yra vienodos, suderinamos ir lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą. 
• „LEGO group“ mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja mūsų konstravimo kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Kitos savybės:

  • Kodas,serija: 70431 LEGO® Hidden Side™;
  • Detalių skaičius: 189;
  • Rekomenduojamas amžius nuo 7 metų.
Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.
 

Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku