Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas
Produktų kategorijos

Doggie doo šuniukas

Statusas:
Išparduota
Kaina:
3.00 €
Gamintojas:
IDEAL
Prekė:
Prekė ekspozicinė
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Kraunasi
4.6 / 5.0 Vertinimų kiekis: 19
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Plastikinis šuo Doggie Doo, kurį galima pamaitinti, ir laukti kol po savimi paliks "krūvelę". Nuo dviejų iki keturių žaidėjų, mesdami kauliuką, gali varžytis, kurio šuo greičiau padarys tris krūveles.
Linksmas žaislas populiarus visame pasaulyje - padovanokite savo mažyliui džiaugsmo. Plastikinis šuo Doggie Doo, kurį galima pamaitinti, ir laukti kol po savimi paliks "krūvelę". Rekomenduojamas amžius 4m+. 
Šį žaisliuką sukūrė amerikiečių kompanija „Goliath Games“ ir reikia pripažinti – jie turi puikų jumoro jausmą! Jei teko girdėti žodį „kreatyvus“ – tai šis žaislas toks ir yra – jis ypatingas, išsiskiriantis iš kitų ir dovanojantis gerą pozityvumo dozę. Paniurėliams, rimtiems suaugusiems, turbūt, sunku suprasti kodėl šis žaislas teikia tiek džiaugsmo jų mažiesiems neklaužadoms visame pasaulyje. Jei jį padovanosite savo vaikui - jis liks sužavėtas ir žaisliukas greitai taps jo mėgiamiausiu, tuo įsitikinsite patys!
Šuo iš karto sulaukė didžiulio vaikų susidomėjimo. Nuo dviejų iki keturių žaidėjų, mesdami kauliuką, gali varžytis, kurio šuo greičiau padarys tris krūveles. Bet vaikus labiausiai domina ne tokios varžybos, bet tai, kokius garsus darydamas krūvelę leidžia šuo.  

 

Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.

Paskutinės peržiūrėtos prekės

3.00 €Išparduota
Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku