Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas
Produktų kategorijos

LEGO 42098 Technic Automobilių transporteris

Statusas:
Yra prekyboje
Kaina:
139.00 €
Ši prekė pristatoma nemokamai!
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
11 +
Gamintojas:
Lego
Kraunasi
4.6 / 5.0 Vertinimų kiekis: 17
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Konstruokite ir tyrinėkite realistiškas „LEGO® Technic“ automobilių transporterio detales!

Pervežkite keletą transporto priemonių iš taško A į tašką B su „LEGO® Technic“ automobilių transporteriu. Šis realistiškas žaislinis sunkvežimis su nuimama priekaba yra klasikinių raudonos, pilkos ir juodos spalvų, pasižymi lipdukų detalėmis ir autentiškomis ypatybėmis bei funkcijomis. Pakelkite ir nuleiskite automobilių denius ir galinę rampą, kad lengvai patektumėte į apatinį ir viršutinį lygius, tuomet užfiksuokite transporto priemones vietoje saugiam transportavimui. Be to, galite pakreipti vairuotojo kabiną, kad prieitumėte prie detalaus V6 variklio su judančiais stūmokliais. Šiame konstravimo rinkinyje taip pat yra šaunus mėlynas automobilis su veikiančiu vairu ir detaliu V8 varikliu su stūmokliais, jo mastelis atitinka 42093 Chevrolet Corvette ZR1 – įvairuokite juos į transporterį ir būsite pasirengęs keliauti! Perkonstruokite šią transporto priemonę, kad sukurtumėte „LEGO Technic“ sunkvežimį ir pasirodymų automobilius!

Supažindinkite jaunuosius LEGO® konstruotojus su inžinerijos pagrindais su šiuo labai detaliu žaisliniu „LEGO Technic“ 42098 automobilių transporteriu. Šis autentiškas modelis pasižymi daugeliu realistiškų savybių ir funkcijų, su kuriomis galima žaisti ir jas tyrinėti valandų valandas. Galite pakelti ir nuleisti automobilių denius ir galinę rampą, kad lengvai patektumėte į apatinį ir viršutinį lygius, užfiksuoti transporto priemones vietoje, kad saugiai jas transportuotumėte, bei palenkti vairuotojo kabiną, kad prieitumėte prie detalaus V6 variklio su judančiais stūmokliais. Šiame iš 2493 detalių sudarytame konstravimo rinkinyje taip pat yra šaunus mėlynas automobilis su veikiančiu vairu ir detaliu V8 varikliu su stūmokliais, jo mastelis atitinka 42093 Chevrolet Corvette ZR1(parduodama atskirai). Modelis pasižymi klasikiniu raudonos, pilkos ir juodos spalvų deriniu ir lipdukais pagražinimui. Perkonstruokite šią „2 viename“ transporto priemonę, kad sukurtumėte „LEGO Technic“ sunkvežimio ir pasirodymų automobilių modelį.

• Automobilių transporteris turi reguliuojamus automobilių denius ir galinę rampą kroviniams pakrauti ir iškrauti, spyną transporto priemonėms pritvirtinti transportavimo metu ir pakreipiamą vairuotojo kabiną, kuri suteikia prieigą prie detalaus V6 variklio su judančiais stūmokliais. 
• Be to, jame yra mėlynas automobilis su veikiančiu vairu ir V8 varikliu su stūmokliais. 
• Automobilių transporteris pasižymi klasikiniu raudonos, pilkos ir juodos spalvų deriniu ir lipdukais pagražinimui. 
• Nuleiskite denį, įvairuokite automobilį, užfiksuokite transportavimo užraktą ir būsite pasirengęs riedėti! 
• Šis „LEGO® Technic“ žaislinio sunkvežimio rinkinys supažindina LEGO konstruotojus su inžinerijos pagrindais. 
• Realistiškos savybės ir funkcijos, su kuriomis žaisti ir jų tyrinėti nepabos valandų valandas. 
• Šio automobilių transporterio dydis suderinamas su „LEGO® Technic“ 42093 Chevrolet Corvette ZR1, kad žaidimo galimybių būtų dar daugiau. 
• Automobilių transporterio matmenys: daugiau kaip 22 cm (8 col.) aukščio, 86 cm (33 col.) ilgio ir 13 cm (5 col.) pločio. 
• Mėlyno automobilio matmenys: daugiau kaip 8 cm (3 col.) aukščio, 27 cm (10 col.) ilgio ir 12 cm (4 col.) pločio. 
• „LEGO Technic“ sunkvežimio ir pasirodymų automobilių matmenys: daugiau kaip 14 cm (5 col.) aukščio, 87 cm (34 col.) ilgio ir 15 cm (5 col.) pločio.

Kitos savybės:

  • kodas, prekės serija: 42098 LEGO® Technic;
  • detalių skaičius: 2493;
  • rekomenduojama nuo 11+ metų amžiaus vaikams.
Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.
 

Paskutinės peržiūrėtos prekės

Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku