Registracija per Facebook
 • Valiuta:
  • $ - Doleris
  • - Zlotas
Produktų kategorijos

LEGO 42106 Technic Kaskadininkų pasirodymo sunkvežimis ir motociklas

Statusas:
Yra prekyboje
Kaina:
35.00 €
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
8 +
Gamintojas:
Lego
Kraunasi
4.6 / 5.0 Vertinimų kiekis: 17
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Veiksmo kupinas iššūkis su motociklu, žaisliniu pikapu ir priekaba. O pramuštgalviškiems nuotykiams – degantis lankas! Su paprastu inerciniu varikliu motociklų gerbėjai gali kurti didvyriškus kaskadinius triukus, neriant motociklu per liepsnas. Sunkvežimis turi vairaratį ant viršuje, atsidarančias dureles ir šaunius lipdukus, uždegsiančius vaikų vaizduotę. O motociklas turi stambias padangas ir dar daugiau lipdukų. 2 viename modelis įspūdingiems nuotykiams stadione. Šiame konstravimo rinkinyje gausu išskirtinių funkcijų, kurios užims konstravimo ir motociklų gerbėjus. Atkabinama priekaba paverčiama žaisliniu tramplinu, nuo kuo motociklas pakyla į orą. Po šaunių triukų pervežkite motociklą priekaboje į kitą stulbinantį pasirodymą. O jei reikia naujo iššūkio, perkonstruokite modelį į Stadiono sunkvežimio rinkinį. Įgykite naujų įgūdžių su LEGO® Technic™ konstravimo žaislais. LEGO® konstruktoriai gali išmokti jėgos ir judėjimo pagrindų su šiuo LEGO Technic (42106) Kaskadininkų pasirodymo sunkvežimio ir motociklo rinkiniu. Idealiai pritaikytas LEGO gerbėjams arba ieškantiems šaunių konstravimo įgūdžių.

 • Šį super konstravimo rinkinį sudaro motociklas, sunkvežimis, priekaba ir degantis lankas kaskadininkų pramogoms. Vaikams patiks rungtis su draugais, kad atliks įspūdingiausią šuolį per liepsnas, naudojant inercinį variklį.
 • Priekaba sumaniai paverčiama tramplinu, nuo kurio motociklas atsiplėšia link liepsnojančio lanko. Įgudus atlikti žadą atimančius triukus, sunkvežimiu galima pervežti motociklą į kitą renginį.
 • Vaikams nuo 8 metų amžiaus patiks šis konstravimo iššūkis, kurti visus šio supersmagaus rinkinio elementus. Sukonstravus galima atlikti įspūdingus pramuštgalviško motociklų pasirodymo triukus, o tada perkonstruoti modelį į Stadiono sunkvežimio rinkinį.
 • Šis veiksmo kupinas konstravimo rinkinys (42106) taps puikia LEGO® dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus. Tai taip pat puikus pasirinkimas, jei ieškote tinkamos dovanos vaikams, kuriems patinka žaisliniai sunkvežimiai, kaskadininkų automobiliai ir veiksmo žaislai.
 • Sujungus visus elementus susidaro įspūdingas rinkinys savo dydžių puikiai tinkantis žaidimui vaidmenimis. Su ugnies lanku jos yra 18 cm pločio ir 28 cm aukščio.
 • Nereikia jokių baterijų, todėl galima pradėti žaisti iškart ir veiksmas niekad nesulėtėja.
 • Pradėkite konstruoti vos atidarę dėžę. Dėžėje yra išsamios paprastos instrukcijos, todėl veiksmas prasideda iš karto. Stadiono sunkvežimio instrukcijas rasite internete.
 • LEGO® Technic™ konstravimo rinkiniai atveria inžinerijos pasaulį visiems trokštantiems sužinoti, kaip kas veikia. Šie unikalūs žaislai pasižymi puikiomis funkcijomis, tad pramogos toli gražu nesibaigia sukonstravus modelį.
 • Smagūs žaislai yra kokybiški žaislai.
 • Dėl to galima neabejoti, kad LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus, o jų kokybė patikrinta. Jos visos kokybiškos, suderinamos ir lengvai susijungia kiekvieną kartą.
 • LEGO Group laikosi rimto požiūrio į saugą ir nuodugniai tikrina Technic™ dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas plastikinio modelio rinkinys atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.
Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.

Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku