Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas
Produktų kategorijos

LEGO 75244 Star Wars Tantive IV

Statusas:
Yra prekyboje
Kaina:
169.00 €
Ši prekė pristatoma nemokamai!
Pakuotė:
Minimaliai netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
12 +
Gamintojas:
Lego
Kraunasi
4.6 / 5.0 Vertinimų kiekis: 17
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Turėk nuosavą legendinį sukilėlių žvaigždėlaivį „Tantive IV“!

Aplenk Imperiją su Bail Organa, princese Lėja ir kitais sukilėliais žvaigždėlaiviu „Tantive IV“! Pakrauk krovinių skyrių, patikrink pabūklų bokštelius ir jų viduje sustatyk figūrėles. Užkurk variklius, čiupk už rankenos ir nerk į dangų! Planuok kitą drąsią misiją konferencijų salėje, o patekęs į bėdą šok į katapultavimosi kapsulę ir spruk nuo pavojaus. „Tantive IV“ yra kiečiausias Star Wars™ žvaigždėlaivis!

Konstruok legendinį Star Wars™ žvaigždėlaivį, su juo žaisk ir jį demonstruok! Šioje „Tantive IV“, kurį matėme sprunkantį iš „Imperial Star Destroyer“ pirmosiose filmo „Žvaigždžių karai: nauja viltis“ scenose, LEGO® Star Wars 75244 interpretacijoje tiksliai atkuriamos visos sukilėlių žvaigždėlaivio detalės, įskaitant ilgą korpusą, nuimamas katapultavimosi kapsules, pakeliamus pabūklų bokštelius, krovinių skyrių ir 11 didžiulių variklių gale. Nuimk šio fantastiško LEGO Star Wars žvaigždėlaivio korpuso apkalą ir apžiūrėk detalų 2 figūrėlėm skirtą kabiną, konferencijų salę su stalu, ginklų lentyną ir valdymo konsolę su 2 sėdynėmis. Radaras taip pat naudojamas kaip patogi laikymo rankena, puikiai tinkanti skraidant aplink. Pasibaigus misijai, šis puikus vaikams skirtas konstruojamas žaislas taps nuostabiu bet kokios LEGO Star Wars kolekcijos akcentu. Rinkinyje yra 5 figūrėlės ir R2-D2 droido LEGO figūrėlė.

• Rinkinyje yra 5 LEGO® Star Wars™ figūrėlės: Bail Organa, princesė Lėja, kapitonas Antilles, C-3PO ir sukilėlių flotilės kareivis. Taip pat yra R2-D2 droido LEGO figurūrėlė. 
• LEGO® Star Wars™ žaislas-konstruktorius „Tantive IV“ turi radarą, kuris taip pat naudojamas kaip laikymo rankena, 2 atskiriamas katapultavimosi kapsules su figūrėlei skirta vieta, atidaromą krovinių skyrių ir išimamą transportavimo dėžę, atidaromą 2 figūrėlėms skirtą kabiną, besisukančius ir pakeliamus smeigėmis šaudančius bokštelius viršuje ir 2 spyruoklines šaudykles apačioje. Viršutinį korpusą galima nuimti ir apžiūrėti detalų vidų, kuriame yra konferencinis stalas, ginklų lentyna ir valdymo konsolė su 2 figūrėlėms skirtomis sėdynėmis. 
• Ginklai: spindulinis pistoletas ir 3 spinduliniai šautuvai. 
• Taip pat yra elektriniai žiūronai. 
• Kapitono Antilles figūrėlė yra atnaujinta 2009 m. versija, o princesės Lėjos sijonas ir Bail Organa pristatyti 2019 m. balandžio mėn. 
• Tai labai detalus konstruojamas žaislas, kurį sudaro virš 1 750 detalių. 
• Atkurk nuostabias akimirkas iš pirmosios filmo „Žvaigždžių karai: nauja viltis“ scenos arba kurk savo jaudinančius nuotykius! 
• LEGO® Star Wars™ žvaigždėlaivis yra daugiau nei 14 cm (5 col.) aukščio, 62 cm (24 col.) ilgio ir 19 cm (7 col.) pločio.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 75244 LEGO® Star Wars™ 
  • Detalių skaičius: 1768
  • Rekomenduojamas amžius nuo 12 metų
Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.
 

Paskutinės peržiūrėtos prekės

Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku