Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas
Produktų kategorijos

Loginis žaidimas - Lunar Landing

Statusas:
Yra prekyboje
Kaina:
12.00 €
Pakuotė:
Minimaliai netvarkinga
Prekė:
Prekė ekspozicinė
Rekomenduojama metai:
3 +
Kraunasi
4.6 / 5.0 Vertinimų kiekis: 17
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Pagalbos! Esate pakeliui į misiją į tolimąjį mėnulį, tačiau atsidūrėte už motininio laivo borto. Metas panaudoti savo loginius gebėjimus ir penkių ištikimų pagalbininkų-botų pagalbą norint rasti kelią atgal į laivo avarinio įėjimo angą. Kitu atveju amžiams liksite atvirame kosmose. “Nusileidimas mėnulyje” yra viena geriausių visų laikų loginių dėlionių, padedanti vystyti problemų sprendimo įgūdžius ir logiką. Dėl patogios žaidimo lentos-dėžutės su specialiu laikymo skyreliu, skirtu susidėti korteles ir detales, galėsite galvosūkį visur pasiimti kartu su savimi. 40 skirtingo lygio iššūkių, nuo lengviausio iki eksperto, neleis nuobodžiauti.

KAIP ŽAISTI

Pasirinkite iššūkio kortelę ir sudėkite tyrinėtojus ant nusileidimo tako taip, kaip pavaizduota. Judinkite tyrinėtoją aukštyn-žemyn, į kairę-dešinę, kol kitas tyrinėtojas užkerta kelią. Tęskite veiksmų kombinaciją iki tol, kol Raudonasis pagrindinis tyrinėtojas pasiekia nusileidimo tako centrą. Jam pasiekus motininio laivo atsarginį įėjimą - Jūs laimite.

ĮGŪDIS

  • Kritinis mąstymas
  • Atkaklumas
  • Dėmesio koncentravimas

VIDUJE

40 iššūkio kortelių su sprendimais, 6 kosmosos tyrinėtojai, 1 nusileidimo takas, instrukcijos.

AMŽIUS

Nuo 8 metų

ŽAIDĖJŲ SKAIČIUS

1

Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.
 

Paskutinės peržiūrėtos prekės

Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku