Registracija per Facebook
  • Valiuta:
    • $ - Doleris
    • - Zlotas
Produktų kategorijos

Our Generation Kemperis

Statusas:
Yra prekyboje
Kaina:
55.00 €
Ši prekė pristatoma nemokamai!
Pakuotė:
Nėra
Prekė:
Prekė ekspozicinė
Rekomenduojama metai:
3 +
Kraunasi
4.6 / 5.0 Vertinimų kiekis: 17
Evaluate
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)

Kemperį galima prikabinti prie džipo My Way and Highways 4x4. Kemperis tinka daugumai 46 cm lėlių. Džipas ir lėlės parduodami atskirai. Norėdami prikabinti kemperį prie džipo, iš pradžių ant džipo uždėkite kablį – kaip pavaizduota instrukcijoje, kablį atlenkite, prikabinkite jį prie galinės džipo ašies centro ir paspauskite dangtelį, kad kablys užsifiksuotų. Norėdami kablį nuimti, dangtelį pakelkite į viršų. Kemperio prikabinimas: ištraukite kemperio kablio plokštelę, įstatykite į ją džipo kablį, paspauskite svirtelę ir suskleiskite atramas. Kemperio nukabinimas: kemperį pakelkite į viršų ir paspauskite mygtukus, kad išsiskleistų atramos, tada atlenkite svirtelę ir atlaisvinkite kablį. Kemperyje esantis suoliukas išsilanksto į lovą ir susiskleidžia atgal (žr. instrukciją). Virtuvinis staliukas išsiskleidžia. Pažaidę, staliuką suskleiskite atgal.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - BRANFORD

Kraunasi
Atsiliepimų kolkas nėra. Būk pirmas!
Kraunasi
Keisti

Turite klausimų??

Kreipkitės el.paštu: arba tel: +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00) . Arba viršuje paspaudę "Kontaktai" užpildykite užklausos formą.
Dėmesio ! Internetinės prekybos asortimentas gali skirtis nuo asortimento esančio Kauno parduotuvėse.
 

Paskutinės peržiūrėtos prekės

Pirkti
Bendrovė "Jonelis ir Ko" įdės slapukus (angl. cookies) į Jūsų kompiuterį, kad Jums būtų patogiau naudotis mūsų interneto svetainėmis, nebent jūs juos išjungsite. Skaityti daugiau
Sutinku Sutinku