10939 LEGO® DUPLO® Tiranozauro ir triceratopso dinozaurų pabėgimas

Kaina:
19.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
2 +
Gamintojas:
LEGO
4.4 / 5.0 Viso vertinimų: 51
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Vaikai nuo 2 metų amžiaus tiesiog riaumos iš džiaugsmo, kai tiranozauras prasiverš pro žymiuosius „Juros periodo parko“ vartus. Ar jiems pavyks padėti Owen išgelbėti triceratopsiuką ir jį pervežti į saugią vietą motociklu? Suteikdamas galimybę atkurti žymiojo filmo „Juros periodo parko“ aplinką, šis žaidimo rinkinys įkvepia veiksmo kupinam žaidimui vaidmenimis, kuris lavina smulkiosios motorikos įgūdžius ir sužadina vaizduotę.

Šis LEGO® DUPLO® Jurassic World Tiranozauro ir triceratopso dinozaurų pabėgimo (10939) žaislas yra kupinas smagių ypatybių ir „Juros periodo pasaulio“ filmų veiksmo, kuris privers mažuosius dinozaurų mylėtojus riaumoti iš džiaugsmo.

Lavinamasis dinozaurų tematikos žaidimo rinkinys Tiranozaurui išsiveržus pro žymiuosius „Juros periodo pasaulio“ vartus, ikimokyklinio amžiaus dinozaurų gerbėjai turi padėti Owen išgelbėti triceratopsiuką ir nuvežti jį į saugią vietą motociklu. Šis žaidimo rinkinys yra kupinas įspūdingo veiksmo ir smagių ypatybių, pradedant varstomais paradiniais vartais, pražiodomais tiranozauro nasrais, aukštos įtampos tvora ir baigiant šauniu motociklu su sėdyne Owen ir tricetaropsiukui, kurios lavina vaikų konstravimo ir kūrybinio mąstymo įgūdžius ir sužadina jų vaizduotę.

Betarpiškas, išradingas žaidimo vaidmenimis žaislas mažyliams LEGO DUPLO žaislai suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikams nevaržomų, saviraiškos ir džiaugsmo kupinų pramogų, tad tėvai gali padėti mažyliams mokytis naujų įgūdžių ir patirti įsimintinų įspūdžių.

  • LEGO® DUPLO® Jurassic World Tiranozauro ir triceratopso dinozaurų pabėgimas (10939) yra įspūdingas ir įtraukiantis žaislas, įtraukiantis ikimokyklinio amžiaus dinozaurų mylėtojus į betarpišką veiksmą ir lavinamąsias pramogas.
  • Su konstruojamu įėjimu į „Juros periodo pasaulį“ su varstomais vartais, dideliu tiranozauru su pražiodomais nasrais, triceratopsiuku ir dinozaurų trenerio Owen Grady figūrėle su motociklu.
  • Pabėgęs tiranozauras, kurį reikia sugauti, ir triceratopsiukas, kuriam būtina pagalba ir priežiūra, įkvepia nesibaigiantiems išradingiems nuotykiams ir atveria žaismingo mokymosi galimybes jauniesiems dinozaurų gerbėjams.
  • Šis rinkinys ikimokyklinio amžiaus vaikams turi viską, ko norite. Kūrybiškai konstruodami, rūpestingai žaisdami vaidmenimis, leisdamiesi į įspūdingą veiksmą ir nesibaigiantį, išradingą žaidimą, vaikai nuo 2 metų amžiaus juo lavins įgūdžius.
  • Šis 18 cm aukščio, 48 cm pločio ir 13 cm gylio universalus konstruojamas žaislas pasižymi didelėmis pramogomis.
  • Paprastos spausdintos instrukcijos leidžia tėvams lengvai dalytis malonia konstravimo patirtimi ir neįkainojamais lavinimosi pasiekimais su savo mažyliu.
  • Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai yra meistriškai suprojektuoti su spalvingomis, vaikams pritaikytomis kaladėlėmis ir išradingomis funkcijomis, skatinančiomis nevaržomas lavinamąsias pramogas.
  • LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų.
  • LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkina griežčiausius vaiko saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.