LT LT

11021 LEGO® Classic 90 žaidimo metų

Kaina:
35.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-5 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
5 +
Gamintojas:
LEGO
4.7 / 5.0 Viso vertinimų: 34
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Vaikai, suaugusieji ir seneliai gali mėgautis ištisomis valandomis pramogų ir nostalgijos su šiuo LEGO® Classic 90 žaidimo metų (11021) konstravimo rinkiniu. Šį vaikystės žaislų istorijai paminėti sukurtą rinkinį sudaro spalvingų LEGO dalių vaivorykštė, 15 mini modelių, atkuriančių legendinius LEGO žaislus, ir papildomos kaladėlės nevaržomam konstravimui!

Konstravimo pramogos vaikams nuo 5 metų amžiaus
Kiekvienas iš 15 mini modelių turi savo nuoseklias iliustruotas konstravimo instrukcijas,todėl net pradedantieji konstruotojai gali su pasididžiavimu kurti savo LEGO® žaislus.

Žaislai, lavinantys vaizduotę ir pagrindinius gyvenimo įgūdžius
LEGO® Classic konstravimo rinkiniai suteikia vaikams idėjų ir įkvėpimo su įspūdingais modeliais, kurie skatina žaisti nevaržomai ir lavinti vaikų įgūdžius, kurie pravers visą gyvenimą.

  • Konstravimo džiaugsmas bet kokiam amžiui. Vaikai nuo 5 metų gali suvienyti jėgas su suaugusiaisiais ir seneliais, kad atkurtų klasikinius LEGO® žaislus su konstravimo rinkiniu LEGO Classic 90 žaidimo metų (11021).
  • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko reikia sukonstruoti 15 klasikinių LEGO® žaislų mini modelių, pradedant piratų laivu, baigiant drambliu arba geltona pilimi, ir daugybė papildomų LEGO kaladėlių nevaržomam konstravimui.
  • Švenčiame žaismingo lavinimosi 90-metį. 15 žaislų mini modeliai, įskaitant 1998 metų Sfinkso paslaptį, 2001 metų LEGO® BIONICLE® Tahu ir 2013 metų LEGO NINJAGO® Auksinį drakoną.
  • Dovana bet kokiai progai. Šį 5+ žaidimo rinkinį galima dovanoti bet kokio amžiaus LEGO® konstruotojams gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga.
  • Kupinas spalvingų LEGO® dalių. Su šiuo 1 100 dalių LEGO žaisliniu konstravimo rinkiniu vaikai, suaugusieji ir seneliai gali sukonstruoti, kas tik šauna į galvą.
  • Galima rinkti ir derinti su daugiau rinkinių. Šį žaidimo rinkinį galima derinti su kitais LEGO® Classic serijos rinkiniais, kad kūrybiškos pramogos niekad nesibaigtų.
  • Paprastos iliustruotos instrukcijos. Kiekvienas iš 15 mini modelių turi nuoseklias konstravimo instrukcijas, todėl net pradedantieji konstruotojai gali smagiai kurti savo LEGO® žaislus.
  • Žaismingas mokymasis. LEGO® Classic konstravimo rinkiniai padeda vaikams lavinti kūrybinius įgūdžius, kurie pravers visą gyvenimą.
  • Dėmesys kokybei. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę ir suderinamumą – nuo pat 1958 metų.
  • Išbandytas saugumas. Visi LEGO® konstravimo žaislai kruopščiai tikrinami, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.