31109 LEGO Creator Piratų laivas

Kaina:
79.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Minimaliai netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
9 +
Gamintojas:
LEGO
4.9 / 5.0 Viso vertinimų: 56
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Perkonstruojamos pramogos kelia bures su šiuo Piratų laivo žaidimo rinkiniu.

Pasidalykite grobiu su mažaisiais piratais šiame LEGO® Creator 3in1 Piratų laivo žaidimo rinkinyje, kurį galima perkonstruoti į piratų užeigos arba Kaukolių salos modelius.

Arrrrrrr! Išskleisk bures ir pakelk inkarą fantastiškame piratų laive! Dairykis taikinių – triumai seniai nematė grobio. Antai, laivas ties dešiniuoju bortu! Pastatyk patrankas ir pasiruošk šauti: panašu, kad šis laivas kupinas turtų! Nuotykiams pasibaigus, perkonstruok laivą į piratų užeigą arba paslaptingąją Kaukolių salą. Su šiuo puikiu 3in1 rinkiniu nuotaika visuomet pakyli!

Kviečia vandenyno toliai! Su šiuo LEGO® Creator 3in1 Piratų laivo (31109) žaislu piratų gerbėjų laukia nutrūktgalviški nuotykiai. Šį įspūdingą detalų rinkinį sudaro piratų laivas su pakeliamomis burėmis, patrankomis ir kajute su atidaromu stogu ir šonais, 3 minifigūrėlės, konstruojamos figūrėlės, įskaitant ryklį ir papūgą bei daugybę kitų konstruojamų detalių ir šaunių priedų, kurios padės greitai įsijausti į žaidimą. Laisvė kurti ir svajoti Šis LEGO Creator 3in1 žaislinis rinkinys atveria 3 skirtingas konstravimo ir žaidimo patirtis. Vaikai gali sukonstruoti piratų laivą, tada jį perkonstruoti į piratų užeigą arba baugiąją Kaukolių salą. Arba jie galės išlaisvinti savo vaizduotę ir sukonstruoti ką nors naujo. Laukia beribės žaidimo galimybės LEGO Creator 3in1 rinkiniai suteikia vaikams tikroviškų modelių bei skatina išradingą žaidimą. Modeliai suteikia neišsemiamas konstravimo ir žaidimo galimybes bei tuo pačiu padeda sužadinti bet kokio amžiaus vaikų kūrybiškumą. Šaunūs žaisliniai rinkiniai taip pat yra puikios Kalėdų arba gimtadienio dovanos vaikams.

• LEGO® Creator 3in1 Piratų laivo (31109) rinkinys skatina vaikus kūrybiškai žaisti su 3 modeliais vienoje pakuotėje: Klasikinis piratų laivas, jauki piratų užeiga ir paslaptingoji Kaukolių sala. Žaidimas prasideda konstruojant ir tęsiasi perkonstruojant. 
• Atvira galimybių skrynia!
• Tai suteikia 3 konstravimo galimybes: LEGO® Creator 3in1 Piratų laivas (31109), piratų užeiga arba Kaukolių sala žaidimui atskirai arba su kitais rinkiniais. Rinkinyje taip pat yra 3 minifigūrėlės papildomoms žaidimo galimybėms. 
• Šis puikus rinkinys nudžiugins visus kūrybiško žaidimo ir konstravimo gerbėjus. Tikroviški piratų laivo, piratų užeigos ir Kaukolių salos modeliai taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba švenčių dovana berniukams ir mergaitėms nuo 9 metų amžiaus. 
• Kviečia atviras vandenynas! Piratų laivas yra 37 cm aukščio, 46 cm ilgio ir 19 cm pločio, todėl šis įspūdingas žaislas yra kupinas šaunių detalių ir pakankamai didelis rimtam žaidimui pavieniui arba su grupe. 
• Įkvepia vaikų vaizduotę nesibaigiančioms pramogoms! Žaislai be baterijų padeda skatina mąstyti savarankiškaiir ieškoti problemų sprendimų.
• Vos atidarius dėžutę galima pradėti konstruoti ir perkonstruoti bet kurį iš 3 žaislų modelių. 
• Aiškios, paprastos instrukcijos padeda vaikams mikliai surinkti modelius, suteikia pasitikėjimo savo konstravimo įgūdžiais ir teikia daug kūrybos džiaugsmo. 
• Šis šaunus piratų laivo žaidimo rinkinys suteikia vaikams galimybę tobulinti vaizduotę daugybe konstravimo galimybių. 
• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų. 
• LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad vaikų konstravimo rinkiniai atitiktų aukštus pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Kitos savybės:

  • Kodas, serijas: 31109 LEGO® Creator 
  • Detalių skaičius: 1264
  • Rekomenduojamas amžius nuo 9 metų.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.