31117 LEGO® Creator Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai

Kaina:
35.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
8 +
Gamintojas:
LEGO
4.7 / 5.0 Viso vertinimų: 94
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Tyrinėk tolimiausius galaktikos kampelius su šiuo nuostabiu daugkartiniu erdvėlaiviu. Perimk kontrolę kabinoje ir skriek į kosmosą su šaunia astronauto minifigūrėle. Kai nusileisi, perkonstruok erdvėlaivį į įspūdingą raketą dar tolimesnėms kelionėms arba į mėnuleigį, kad galėtum keliauti Mėnulio paviršiumi! Žaisk tarp žvaigždžių su šiuo įspūdingu 3in1 rinkiniu!

Vaikams be galo patiks žaisti įspūdingą veiksmą kosmose su LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykių (31117) konstravimo rinkiniu. Jį sudaro kabina su valdymo skydeliu, atsidarantis krovinių skyrius, kuriame yra ištraukiama ranka su palydovine lėkšte bei ištraukiami ratai, kurie įkvėps nevaržomam žaidimui vaidmenimis.

LEGO žaislais mažiesiems konstruotojams pakerėti Aistringi kosmoso gerbėjai gali mėgautis 3 skirtingomis konstravimo ir žaidimo patirtimis su šiuo LEGO Creator 3in1 žaidimo rinkiniu. Jie gali konstruoti daugkartinio naudojimo kosminį erdvėlaivį, tada jį perkonstruoti į žaislinę raketą arba mėnuleigį. Kosminis žaislas taip pat turi šaunią astronauto minifigūrėlę, kuri gali keliauti visose 3 kosminėse transporto priemonėse.

Su 3in1 LEGO rinkiniais pramogos tęsiasi ilgiau LEGO Creator 3in1 žaidimo rinkiniai atveria galimybių pasaulį su 3 skirtingais modeliais kiekvienoje dėžutėje! Vaikai nekantraus konstruoti, perkonstruoti ir sukonstruoti iš naujo! Creator 3in1 rinkiniai sužadina išradingam žaidimui su įspūdinga modelių serija, įskaitant greitus automobilius, šaunius gyvūnus ir pramogų kupinus pastatus.

  • LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykių (31117) žaislinis rinkinys įkvepia neįtikėtinam žaidimui vaidmenimis su 3 modeliais 1 dėžutėje – daugkartinio naudojimo erdvėlaiviu, raketa ir mėnuleigiu.
  • Su 2021 metų astronauto minifigūrėle su šalmu ir universaliu įrankiu. Kosmoso tyrinėtojas gali keliauti visose 3 kosminėse transporto priemonėse, kad vaikų žaidimas vis tęstųsi.
  • Kūrybiški vaikai gali leistis į pramogas tarp žvaigždžių, pasirinkdami daugkartinio naudojimo erdvėlaivį, pakilti raketa arba tyrinėti planetas keturkoju mėnuleigiu.
  • Šis kosminis žaislas taps tobula dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus, kurie nekantrauja žaisti tarp žvaigždžių su nuostabiais LEGO® žaislais.
  • Daugkartinio naudojimo erdvėlaivis yra 12 cm aukščio, 28 cm ilgio ir 19 cm pločio – puikaus nešiojamo dydžio žaisti namuose ar pasiimti pas draugus.
  • Daugkartinio naudojimo erdvėlaivis turi ištraukiamą ranką su palydovu ir įtraukiamus ratus; raketa pasižymi šauniomis variklio detalėmis, o mėnuleigis turi atskiriamą pakilimo modulį.
  • Laukite kitų puikių 2021 metų LEGO® Creator 3in1 rinkinių, įskaitant Apžvalgos ratą (31119) ir Viduramžių pilį (31120).
  • LEGO® Creator 3in1 rinkiniai leidžia vaikams ištisas valandas leistis į įtraukiančias pramogas, kuriant veiksmo kupinas istorijas apie 3 modelius kiekvienoje dėžutėje.
  • Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos iš aukštos kokybės medžiagų, siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos susijungtų ir atsiskirtų taip pat.
  • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.