LT LT

41704 LEGO® Friends Pagrindinės gatvės pastatas

Kaina:
99.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-5 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
8 +
Gamintojas:
LEGO
4.5 / 5.0 Viso vertinimų: 42
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Aštuonmečiai ir vyresnio amžiaus LEGO® Friends gerbėjai mielai leisis laiką bendruomenės širdyje žaisdami su pagrindinės gatvės pastato (41704) rinkiniu. Jį sudaro 3 pastatai, kuriuos sujungus susidaro kvartalas su butais. Kvartale yra kirpykla, tarptautinis maisto turgus ir knygynas su kavinuke. Kadangi kiekvienas elementas yra surenkamas, vaikams patiks konfigūruoti pastatus taip, kaip jie nori! Komplekte yra 12 (taip, 12!) figūrėlių, todėl vaidmenų žaidimo galimybės yra begalinės. Vaikai galės pasikeisti išvaizdą Trevoro salone, leisti laiką Dottie bute, mėginti atlikti riedlenčių triukus su Stefanija arba palaikyti duris Harper, kol ši vežimėliu važiuos į kavinę.

Konstruktorius - pramoga visiems
Šis didelis, 1 682 dalių rinkinys suteikia galimybę visai šeimai prisijungti prie konstravimo ir kurti modelį, kuris nepadarys gėdos nė viename miegamajame. Supažindinkite mažuosius statytojus su šilta LEGO Friends bendruomene, kurioje kiekvienas vaikas jausis kaip namie.

  • Begalinės vaizduotės žaidimas. Lankstūs surenkami pastatai ir 8 mini lėlytės LEGO® Friends pagrindinės gatvės pastato (41704) rinkinyje suteiks kūrybingiems vaikams beribio žaidimo galimybes.
  • Kaimynystė, kurioje laukiami visi. Rinkinyje iš viso yra 8 mini lėlytės ir keturios gyvūnų figūrėlės, taip pat judantis sunkvežimis, kad vaikai galėtų žaisti vaidmenis priimdami į bendruomenę naują šeimą.
  • Kūrybiškų linksmybių laikas. LEGO® Friends gerbėjai gali apsipirkti maisto prekių parduotuvėje, apsilankyti salone ir pasikeisti išvaizdą, dirbti iš namų darbo kambaryje arba pabūti su draugais riedlenčių parke.
  • Kasdien vis kitaip. Su šio LEGO® Friends parduotuvės rinkinio moduliniais pastatais žaisti niekada neatsibos, nes juos galima statyti ir perstatyti begale būdų.
  • Linksma dovanos idėja aštuonių metų ir vyresnio amžiaus vaikams. Šis universalus žaidimų rinkinys yra vaizduotę lavinanti gimtadienio dovana LEGO® Friends gerbėjams, taip pat vaikams, kurie mėgsta žaisti parduotuvesir susikurti savo žaislus.
  • Žaidimų rinkinys - puošmena. Daugiau nei 24 cm aukščio, 39 cm pločio ir 16 cm gylio didelis rinkinys, kurį galima eksponuoti, tikrai nepraslys pro akį.
  • Pakuotėje gausu kūrybinių priedų. Į komplektą įeina daug žaislų, kūrybingos istorijoms kurti, pvz., laistytuvas, kavos aparatas, maisto prekės parduotuvei, kinietiškos lazdelės, sušiai, plaukų džiovintuvas ir perukai.
  • Nuoširdi bendruomenė. Padėkite mažiesiems statytojams susipažinti su LEGO® Friends Hartleiko miesto rinkiniais. Čia kiekvienas kviečiamas prisijungti prie linksmybių.
  • Kokybė be kompromisų. Nuo pat 1958 metų populiarūs LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius patikimą sujungimą.
  • Svariausia – saugumas. LEGO® Friends dovanos mėtomos, kaitinamos, gniuždomi, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkina griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.