LT LT

41717 LEGO® Friends Mijos laukinės gamtos gelbėjimo misija

Kaina:
38.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
7 +
Gamintojas:
LEGO
4.5 / 5.0 Viso vertinimų: 62
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Išplėskite vaikų pasaulėžiūrą su Mijos laukinės gamtos gelbėjimo misija (41717), kurioje mažieji konstruotojai nuo 7 metų amžiaus įsivaizduoja, kaip rūpinasi sužeistais gyvūnais. Vaikai prisijungia prie „LEGO® Friends“ Mijos ir kartu vyksta į jos svajonių stažuotę gyvūnų gelbėjimo centre.

Kūrybinė dovana kūrybingiems vaikams
Per raciją gautas pranešimas apie sužalotą zebrą, todėl draugai skuba jam padėti. Grįžę į centrą, vaikai padeda gydytojai apžiūrėti gyvūną medicininio rinkinio priemonėmis ir nuskenuoti jį, ar yra kokių nors sužeidimų. Šis kūrybinis rinkinys yra puiki gimtadienio dovana vaikams, kurie mėgsta žaislinius safario laukinius gyvūnus, nes rinkinyje yra zebro, skorpiono ir žirafų figūrėlės. Taip pat yra trys lėlytės, kurios gali žaisti ir rūpintis gyvūnais.

Įdomus žaidimas, interaktyvus modelis
Prie rinkinio pridedamas iliustruotas konstravimo vadovas ir interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Skaitmeninis konstravimo vadovas, pateikiamas nemokamoje programėlėje „LEGO Building Instructions“, turi puikių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti konstruojamus modelius iš visų pusių.

  • Nuotykiai su gyvūnais. Išplėskite vaiko pasaulėžiūrą su Mijos laukinės gamtos gelbėjimo misijos (41717) rinkiniu – vaikai leidžiasi į jaudinančią misiją, kad padėtų žaisliniams laukiniams gyvūnams.
  • Smagių ypatybių gausa. Rinkinyje yra laukinės gamtos gelbėjimo centras, trys lėlytės, trys žaisliniai safario laukiniai gyvūnai, keturratis ir atskira uolėtos atodangos scena.
  • Autentiški priedai. Šiame rinkinyje yra daug gydymo priemonių, kad vaikai galėtų vaidinti tikroviškas istorijas apie gyvūnų priežiūrą, taip pat racija ir žaislinis fotoaparatas safario nuotykiams.
  • Kūrybinė dovana vaikams, kurie mėgsta žaislinius safario gyvūnus. Šis „LEGO® Friends“ rinkinys gali būti puiki dovana gimtadienio ar kita ypatinga proga berniukams ir mergaitėms, kurie mėgsta žaisti gyvūnų priežiūrą.
  • Matmenys. Centras yra 16 cm aukščio, 24 cm pločio ir 7 cm gylio. Keturratis yra 5 cm aukščio, 8 cm ilgio ir 5 cm pločio.
  • Skaitmeninis konstravimo vadovas smagesniam konstravimui. Su programėle „LEGO® Building Instructions“ mažieji gyvūnų mylėtojai gali priartinti, pasukioti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją.
  • Žaidimas, kuris skatina mokytis. „LEGO® Friends“ žaislai skirti padėti vaikams tyrinėti savo pomėgius ir suvokimą apie juos supantį pasaulį su jiems artimais personažais.
  • Aukščiausia kokybė, jokių kompromisų. LEGO® žaidimo rinkiniai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus ir užtikrina saugius sujungimus bei patvarius modelius.
  • Užtikrinta sauga. „LEGO® Friends“ rinkiniai yra nuodugniai išbandomi siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.