42128 LEGO Technic Sunkiasvoris vilkikas

Kaina:
139.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
11 +
Gamintojas:
LEGO
Barkodas:
5702016913354
4.9 / 5.0 Viso vertinimų: 66
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Prireikus ištraukti įklimpusį automobilį, šis LEGO® Technic Sunkiasvoris vilkikas padės be jokio vargo. Neskubėdami sukonstruokite galingą sunkvežimį ir apžiūrėkite jam būdingus bruožus ir klasikinius dizaino elementus. Tikroviškomis pneumatinėmis ir mechaninėmis funkcijomis pasižymintis modelis suteikia tobulą būdą patirti klasikinio vilkiko galią. Pažinkite inžinerijos pasaulį su šiuo LEGO® Technic Sunkiasvorio vilkiko (42128) modeliu. Detalių kupinas modelis taps puikiu paminklu mylimiems pasaulyje vilkikams. Apžiūrėkite jo autentiškas groteles, oro filtrus, žibintus, išmetamąjį vamzdį ir įspūdingą spalvų derinį. Tada išbandykite visas pneumatines ir mechanines funkcijas, kurios suteikia modeliui tikroviškumo.

Konstruojamas žaislas, kupinas veikiančių funkcijų
Šis vilkikas su kranu pasižymi daugybe įspūdingų funkcijų. Atidarykite variklio gaubtą ir apžiūrėkite 6 cilindrų išilginį variklį su judančiais stūmokliais. Vairuokite sukinėdami kaištį ant stogo. Įjunkite kraną, pakelkite strėlę, ištraukite suktuvo lyną, išskleiskite atramas. Be to, pirmą kartą LEGO Technic istorijoje, šis automobilis turi pakeliamą ašį papildomai ratų porai, kuri padeda paskirstyti svorį.

Puiki pažintis su inžinerija
LEGO Technic rinkiniuose realistiškai atkuriami judesiai ir mechanizmai, kurie suprantamai ir realistiškai supažindina LEGO konstruotojus su inžinerijos pasauliu.

  • Tyrinėkite genialius klasikinių vilkikų inžinerinius sprendimus su šiuo LEGO® Technic Sunkiasvorio vilkiko 42128 žaisliniu konstravimo rinkiniu. Maloniai sukonstruokite ir apžiūrėkite daugybę modelio ypatybių ir funkcijų.
  • Šis modelis visai, kaip tikras sunkiasvoris vilkikas turi keletą pneumatiniu siurbliu valdomų funkcijų, įskaitant kėlimo strėlės išstūmimą, krano strėlės pakėlimą ir krano strėlės išstūmimą.
  • Išbandykite tokias mechanines funkcijas, kaip sukiojamas kranas, veikiantis suktuvas, atramos, strėlė, bei – pirmą kartą LEGO® Technic asortimente – pakeliama ašis, kuria galima nuleisti papildomą porą ratų, jei apkrova pasiskirsto netolygiai!
  • Šis žaislinio sunkvežimio rinkinys taps šaunia dovana vaikams ir paaugliams nuo 11 metų amžiaus, kuriems patinka mechaniniai žaislai. Be to, tai puikus rinkinys vaikams ir suaugusiems drauge susipažinti su inžinerija.
  • Šis vilkikas su kranu yra 22 cm aukščio (su nuleistu kranu), 58 cm ilgio (su nuleista gerve) ir 14 cm pločio (su pakeltomis atramomis).
  • Vairuokite sunkvežimį sukiodami kaištį ant stogo viršaus. Atidarykite variklio gaubtą ir apžiūrėkite 6 cilindrų išilginį variklį su judančiais stūmokliais.
  • Klasikinius vilkiko dizaino elementus sudaro autentiškos grotelės, oro filtrai ir įspūdingas spalvų derinys.LEGO Technic visata siūlo pažangių konstravimo žaislų LEGO gerbėjams, pasiruošusiems naujam konstravimo iššūkiui.
  • LEGO® Technic komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą susijungimą.
  • LEGO® Technic komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.