43181 LEGO® Disney Princess Rėja ir Širdies rūmai

Kaina:
72.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
7 +
Gamintojas:
LEGO
4.1 / 5.0 Viso vertinimų: 18
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Išpildykite vaikų svajones su šiuo konstruojamu Širdies rūmų žaislu!

Apstulbinkite Disney filmuko „Raya ir paskutinis drakonas“ gerbėjus su šiuo Širdies rūmų rinkiniu su 2 lėlyčių figūrėlėmis ir Tuk Tuk bei Namaari Serlot LEGO® figūrėlėmis.

Tyrinėk Širdies rūmus su Disney Raya ir jos draugais Disney filmuko „Raya ir paskutinis drakonas“. Ak, pažvelk, slaptas kambarys su žemėlapiu ir sodu! Iš ryto užsuk į valgomąjį paskanauti gardumynų iš Kumandros. Leiskis į nuotykius drauge su Raya, kad rastum paskutinį drakoną ir išgelbėtum Kumandrą! Saugokis Namaari, sumanaus ir sukto jauno karžygio, kuris nuolat stengiasi sukliudyti Raya.

Su šiuo LEGO® ǀ Disney Raya ir Širdies rūmų (43181) rinkiniu Disney gerbėjų laukia nuotykiai. Rinkinys turi spausdintas konstravimo instrukcijas ir skaitmenines Instructions PLUS! Naudodami pagalbinę programėlę LEGO Building Instructions, net mažieji konstruotojai jaučiasi tarsi tikri meistrai... Nerealu!Patrauklios pastato detalėsKonstruojami rūmai turi 6 skirtingus kambarius, įskaitant sosto menę, lobių kambarį ir paslėptą kambarį už apsukamos sienos. 2 šoniniai bokštai atsidaro ir juose telpa Raya ir Namaari kovos priemonės. Atsidarančiame centriniame bokšte yra miegamasis, su Raya draugų portretais.Įspūdingi nuotykiaiVaikai gali pasinerti į žaidimą su 2 lėlyčių figūrėlėmis iš Disney filmuko „Raya ir paskutinis drakonas“ – Raya ir Namaari - bei Tuk Tuk ir Namaari Serlot LEGO figūrėlėmis. Rinkinys taps unikalia šventine dovana ir gali būti derinamas su LEGO ǀ Disney Raya ir Sisu drakonu (43184) puikiam Širdies rūmų konstravimo rinkiniui sukurti žaidimui vaidmenimis.

• Nustebinkite šaunų vaiką šiuo išskirtiniu ir unikaliu LEGO® ǀ Disney Raya ir Širdies rūmų (43181) rinkiniu. Šis smagus rinkinys, kupinas ypatybių ir priedų, įkvepia išradingam žaidimui vaidmenimis.
• Šį rinkinį, sukurtą pagal naująjį Disney filmuką „Disney Raya ir Paskutinis Drakonas“, sudaro rūmai su 6 kambariais ir 2 bokštais, Raya ir Namaari lėlyčių figūrėlės bei Tuk Tuk ir Namaari Serlot LEGO® figūrėlės.
• Rūmuose yra besisukanti siena su slaptu kambariu, didelė lobių skrynia ir atsidarantis centrinis bei šoniniai bokštai. Derinkite su LEGO® ǀ Disney Raya ir Sisu drakonu (43184), kad įspūdis būtų pritrenkiantis.
• Disney „Raya ir paskutinio drakono“ gerbėjams be galo patiks šis konstruojamas žaislas su jo detalėmis ir smagiais priedais. Dėl savo ypatybių ir istorijų idėjų šis rinkinys taps puikia madinga dovana vaikams nuo 7 metų amžiaus.
• Konstruojamas žaislas, kupinas detalių. Rūmai yra 24 cm aukščio, 28 cm pločio ir 16 cm gylio bei sukurti žaisti savarankiškai arba su draugais.
• Rinkinys puikiai tinka žaisti ir taps gražia puošmena. Vaikai gali sukonstruoti rinkinį, fotografuoti ir dalytis savo pirmaisiais LEGO® ǀ Disney „Raya ir paskutinio drakono“ Širdies rūmais su draugais!
• Spausdintos konstravimo instrukcijos yra puikios, bet skaitmeninės Instructions PLUS yra dar PUIKESNĖS! Naudojant programą LEGO® Building Instructions, net pradedantieji konstruotojai gali priartinti ir sukioti modelius.
• Įtraukite vaikus į Disney filmuko „Raya ir paskutinis drakonas“ fantazijos ir nuotykių pasaulį su šiuo kūrybišku LEGO® ǀ Disney rinkiniu. Vaikai gali žaisti įspūdingus nuotykius su Disney Raya ir jos draugais!
• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 43181 LEGO® Disney Princess™ 
  • Detalių skaičius: 610
  • Rekomenduojamas amžius nuo 7 metų.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.