LT LT

43202 LEGO® | Disney Princess Madrigalo namai

Kaina:
42.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
6 +
Gamintojas:
LEGO
Barkodas:
5702017100081
4.3 / 5.0 Viso vertinimų: 110
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Nudžiuginkite vaiką magišku žaidimu su šiuo unikaliu namu

Nustebinkite vaiką Madrigalo namais iš „Disney“ filmo „Encanto“, įskaitant 2 lėlyčių figūrėles, mikrolėlytę ir daugybę priedų.

Sveiki atvykę į Madrigalo namus! Leisk laiką su „Disney“ Mirabele ir jos šeima jų magiškuose namuose Kolumbijoje. Apžiūrėk kambarius ir susipažink su Mirabele. Prigulk ant jos lovos ir pamatyk, kaip ji padeda jai pabusti ryte. Išeik į lauką, pamojuok namui ir pamatyk, kaip jis jai pamoja atgal. Užeik į virtuvę užkąsti, o tada atrask dar naujų dalykų tiek viduje, tiek lauke!

Bet kokio amžiaus „Disney“ filmo „Encanto“ gerbėjams patiks šis LEGO® ǀ Disney Madrigalo namų (43202) rinkinys. Rinkinį sudaro 3 aukštų namas, lipdukų lapas jam dekoruoti, spausdintos instrukcijos ir skaitmeninės Instructions PLUS. Naudodami programą LEGO Building Instructions, vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelį ekrane. Šis pagalbinis procesas padės mažyliams pasijusti konstravimo meistrais… nuostabu! Žaisk visą dieną Šis konstruojamas žaislas įkvepia nesibaigiančiam žaidimui su spalvomis, funkcijomis ir detalėmis, kurios suteiks vaikui magijos įspūdį. Jis kupinas išradingų priedų, įskaitant akordeoną, gramofoną ir skėtį, ir su juo galima žaisti atskirai arba derinant su kitais LEGO ǀ Disney rinkiniais (parduodami atskirai). Pažįstami filmų personažai Šiame LEGO ǀ Disney rinkinyje yra 2 lėlyčių figūrėlės ir 1 mikrolėlytė – „Disney“ Abuela, Mirabelė ir Antonijus – bei kapibaros ir drugelio LEGO figūrėlės. Šis aukštos kokybės konstravimo rinkinys taps šaunia dovana vaikams, kuriems patinka diktuoti madas žaidimų aikštelėje.

• Padovanokite „Disney“ gerbėjui magišką namą, kupiną spalvų ir staigmenų su šiuo išskirtiniu LEGO® ǀ Disney Madrigalo namų (43202) rinkiniu. Nuotykiai prasideda vos atidarius dėžutę!
• Sužinokite, kad gyvena viduje! Šį 587 dalių rinkinį sudaro 3 aukštai, besisukanti vėtrungė, apverčiama lova ir banguojančios langinės, unikalus lipdukų lapas bei daugybė priedų nesibaigiančioms istorijoms.
• Šis spalvingas 3 aukštų rinkinys su „Disney“ Abuelos ir Mirabelės lėlyčių figūrėlėmis, Antonijaus mikrolėlyte bei Čispi ir drugelio LEGO® figūrėlėmis yra sukurtas pramogoms.
• Ši madinga dovana nudžiugins bet kurį „Disney“ filmo „Encanto“ gerbėją nuo 6 metų amžiaus. Namą sudaro skirtingi kambariai, įvairios funkcijos iš filmo bei ypatybės ir priedai žaidimui įkvėpti.
• Nesibaigiančios išradingos pramogos. 26 cm aukščio, 20 cm pločio ir 10 cm gylio namo rinkinys idealiai tinka ilgam žaidimui ir taps puikia puošmena.
• Norite padovanoti vaikams šaunią konstravimo patirtį? Nuo šiol tai galima padaryti su Instructions PLUS. Ši programa su priartinimo, pasukimo ir apžiūros funkcijomis perkelia LEGO® konstravimą į skaitmeninį amžių!
• Su detaliomis mini ir mikro lėlyčių figūrėlėmis ir spalvingu konstruojamu namu šis „Disney“ filmo „Encanto“ konstruojamas žaislas skatina nevaržomą kūrybišką žaidimą, kuris padeda tobulinti svarbius įgūdžius pramogaujant.
• LEGO® dalys atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
• LEGO® dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.