60295 LEGO® City Stuntz Kaskadininkų pasirodymo arena

Kaina:
69.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
6 +
Gamintojas:
LEGO
Barkodas:
5702016912548
4.0 / 5.0 Viso vertinimų: 67
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Užvesk inertinį motociklą ir trauk į LEGO® City Kaskadininkų pasirodymo areną. Prisijunk prie LEGO City TV žvaigždžių Alex, Ann ir Dynamo Doug stulbinantiems triukams. Vairuok besivartančius ir automobilius traiškančius sunkvežimius monstrus, paleisk inertinį motociklą praskristi pro liepsnojantį lanką su besisukančiomis raketomis! Atlik įspūdingus triukus TV kamerai ir rekordus mušančius šuolius, kad atsiimtum auksinę taurę ant nugalėtojų pakylos!

LEGO® City Kaskadininkų pasirodymo arenos (60295) žaidimo rinkinį sudaro inertinis motociklas ir priemonės įspūdingam kaskadininkų veiksmui. Vaikai gali paleisti motociklą peršokti per liepsnojantį lanką, vartytis ir išdarinėti triukus su 2 šauniais sunkvežimiais monstrais ir lengvai perstatyti kaskadinius modulius įvairiems pasirodymams. Jį sudaro 6 minifigūrėlės, įskaitant 3 LEGO City TV personažus.

Konstravimo ir žaidimo patirtis vaikams nuo 6 metų amžiaus Šis kaskadininkų pasirodymo arenos rinkinys turi paprastas spausdintines konstravimo instrukcijas ir Instructions PLUS. Šis interaktyvus vadovas veikia nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions, skirtoje išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, ir turi priartinimo ir pasukimo įrankius, su kuriais konstruoti LEGO kaladėlėmis yra vienas malonumas.

Tegul vaikai tampa pasirodymo žvaigždėmis! LEGO City Stuntz kaskadininkų rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su inertiniais motociklais, šauniais automobiliais, tikroviškais pastatais ir smagiais personažais, kurie įkvepia išradingam žaidimui vaidmenimis. Derinkite su kitais veiksmo kupinais LEGO City Stuntz kaskadininkų visatos rinkiniais, kad būtų dar smagiau!

  • Paruoškite vietos veiksmo kupinam žaidimui su šiuo LEGO® City Kaskadininkų pasirodymo arenos (60295) žaidimo rinkiniu – kupinu puikių priemonių ir iššūkių šaunioms varžyboms ir žiūrovus džiuginančiam pasirodymui.
  • Kas dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti 2 sunkvežimiams monstrams, 2 automobiliams su gniuždomu stogu, liepsnojantis lankas, tramplinai, inertinis motociklas, dešrainių prekystalis, pakyla, 6 minifigūrėlės ir ne tik.
  • Vaikai rengia įspūdingus pasirodymus ir varžybas su inertiniu motociklu ir 2 sunkvežimiais monstrais, kurie traiško automobilius. Šį rinkinį galima derinti su kitais LEGO® City Stuntz kaskadininkų serijos modeliais, kad nepristigtų pramogų!
  • Įspūdinga gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana vaikams ir kaskadininkų gerbėjams nuo 6 metų amžiaus.
  • Sukonstruotas sunkvežimis monstras su kopėčiomis yra 11 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 9 cm pločio.
  • Nereikia jokių baterijų. Kaskadininkų pasirodymo arena yra varoma smagračio technologija ir vaikų vaizduote.
  • Su spausdintomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS – nemokamos programos LEGO® Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalimi. Šis interaktyvus konstravimo vadovas padeda vaikams tapti konstravimo meistrais.
  • LEGO® City Stuntz kaskadininkų rinkiniai perkelia vaikus į veiksmo sūkurį su šauniomis transporto priemonėmis ir linksmais personažais, kurie įkvepia išradingoms istorijoms ir žaidimui vaidmenimis pagal tikrus scenarijus.
  • Visi LEGO® City komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir kaskart patikimą sujungimą bei atskyrimą. 
  • LEGO® City kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.