60324 LEGO® City Great Vehicles Mobilusis kranas

Kaina:
26.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
7 +
Gamintojas:
LEGO
4.4 / 5.0 Viso vertinimų: 81
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Daugiafunkcio mobiliojo krano žaislas

Vaikams, kurie žavisi statybinėmis transporto priemonėmis, patiks šis žaidimo rinkinys, kurį sudaro žaislinis mobilusis kranas su daugybe tikroviškų detalių ir funkcijų.

Šok į galingą mobilųjį kraną ir važiuok į LEGO® City kiloti sunkių krovinių. Šis nuostabus 6 ratų sunkvežimis kupinas šaunių funkcijų. Nuleisk atramines kojas, pakelk, pasuk ir ištiesk strėlę, kad nuleistum kelio plokštelę į reikiamą vietą – statyti miestą dar niekad nebuvo taip smagu! Atlikęs darbą, pritvirtink suktuvo kablį ir važiuok atlikti kitų darbų.

Štai puikus žaidimo rinkinys vaikams, kurie žavisi statybinėmis transporto priemonėmis. LEGO® City Mobilusis kranas (60324) yra kupinas ypatybių ir funkcijų. Jie gali nuleisti atramines kojas, pasukti ir ištiesti strėlę ir pakelti arba nuleisti suktuvą. Pridėjus krano operatoriaus ir vairuotojo minifigūrėles, tikroviškas žaidimas tęsis ištisas valandas. Su LEGO City kelio plokštele. Su skaitmeninėmis konstravimo instrukcijomis  Šis mobiliojo krano žaidimo rinkinys turi spausdintą konstravimo vadovą ir skaitmenines konstravimo instrukcijas vaikams nuo 7 metų amžiaus. Jos pasiekiamas programėlėje LEGO Building Instructions, skirtoje išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis nuostabus nuoseklus interaktyvus vadovas suteikia vaikams galimybę priartinti, pasukti ir apžiūrėti užbaigtą modelį iš visų kampų. LEGO City kūrybos pasaulis LEGO City Didžiųjų transporto priemonių rinkiniai taps puikiomis dovanomis berniukams ir mergaitėms. Vaikai gali susipažinti su įvairiomis šauniomis transporto priemonėmis ir kurti istorijas, kurios smagiai ir įdomiai atspindi realų gyvenimą.

• Statybinės transporto priemonės žaidimo rinkinys. Statyti LEGO® City bus kur kas smagiau su šiuo žaisliniu mobiliuoju kranu, kurį sudaro daugybė ypatybių ir funkcijų ištisoms valandoms išradingo žaidimo.
• Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti daugiafunkcį mobilųjį kraną, LEGO® City kelio plokštelė, skirta prijungti prie kitų žaidimo rinkinių, ir vairuotojo bei krano operatoriaus minifigūrėlės.
• Visai kaip tikras. Vaikai gali nuleisti atramines kojas, pasukti ir ištiesti strėlę bei pakelti ir nuleisti suktuvą.
• Smagus žaislas vaikams. LEGO® City Mobiliojo krano (60324) žaidimo rinkinį galima padovanoti kaip gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovaną berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų amžiaus.
• Puikiai tinka žaisti ir eksponuoti. Sukonstruotas mobilusis kranas yra 9 cm aukščio, 25 cm ilgio ir 8 cm pločio.
• Pagrindiniai minifigūrėlių priedai. Žaislinius priedus sudaro veržliaraktis, radijo stotelė ir 2 saugos šalmai
• Su spausdintomis ir skaitmeninėmis instrukcijomis. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelį iš visų kampų, konstruodami su nemokama LEGO® Building Instructions programėle, išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
• Padeda vaikams augti. LEGO® City Didžiųjų transporto priemonių rinkiniai padeda vaikams įgyti pasitikėjimo savimi ir tobulinti pagrindinius įgūdžius su tikroviškais modeliais ir smagiais personažais, kurie įkvepia nevaržomam kūrybingam žaidimui.
• Žaislai, kuriais galima pasikliauti. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Maksimaliai išbandyti. LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.