LT LT

60336 LEGO® City Trains Krovininis traukinys

Kaina:
159.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
7 +
Gamintojas:
LEGO
4.0 / 5.0 Viso vertinimų: 37
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Štai epinė dovana vaikams ir traukinių gerbėjams! Šis nuotoliniu būdu valdomas LEGO® City Krovininis traukinys (60336) yra kupinas autentiškų ypatybių ir funkcijų. Jį sudaro lokomotyvas su LEGO Powered Up technologija, plokščias vagonas su 2 konteineriais, atviras vagonas, dviejų aukštų automobilių vagonas ir 33 bėgių atkarpos. Pridėjus krautuvą, 2 elektromobilius, krovinį ir 6 minifigūrėles, prasideda nesibaigiantys traukinių tematikos nuotykiai.

Sukurta vaikams ir traukinių gerbėjams
Šis nuostabus konstruojamas traukinio rinkinys turi aiškų konstravimo vadovą kiekvienam modeliui. Vaikai nuo 7 metų gali konstruoti savarankiškai arba leistis su draugais arba šeimos nariais į nuostabius konstravimo ir žaidimo nuotykius drauge.

Daugiau nei šaunūs žaislai vaikams
LEGO City žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į patį veiksmo sūkurį tikroviškomis transporto priemonėmis, ypatybių kupinais statiniais ir įkvepiančiais personažais. Žaisdami istorijas ir scenarijus, smagiai ir įdomiai atspindinčius tikrąjį gyvenimą, vaikai pažįsta juos supantį pasaulį.

  • Aukščiausios kokybės traukinio rinkinys. Šis LEGO® City Krovininio traukinio (60336) žaidimo rinkinys yra kupinas funkcijų ir ypatybių ištisoms valandoms traukinių tematikos žaidimo.
  • Kas yra dėžutėje? Su lokomotyvu, plokščių vagonu, atviru vagonu, automobilių vagonu, 2 elektromobiliais, įkrovimo stotele, 2 krovinių konteineriais, krautuvu, stoties platforma, 33 bėgiu atkarpomis ir 6 minifigūrėlėmis.
  • Funkcijos ir ypatybės. Lokomotyvą valdykite su pridedamu nuotolinio valdymo pulteliu arba išmaniuoju įrenginiu su programėle LEGO® Powered Up.
  • Dovana bet kokia proga. Šį LEGO® traukinio rinkinį galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams ir traukinių gerbėjams nuo 7 metų amžiaus.
  • Matmenys. Sukonstruotas LEGO® City Krovininis traukinys yra 9 cm aukščio, 90 cm ilgio ir 6 cm pločio.
  • Smagūs minifigūrėlių priedai. Su žaisliniu atsuktuvu, kastuvu, radijo stotele, telefonu ir vaisių bei daržovių elementais.
  • Žaislinis konstravimo rinkinys vaikams nuo 7 metų. Šis LEGO® City žaidimo rinkinys turi aiškias konstravimo instrukcijas kiekvienam modeliui.
  • Su 33 bėgių atkarpomis. LEGO® City Krovininis traukinys turi 16 lenktų ir 16 tiesių bėgių atkarpų ir bėgių iešmą.
  • Užtikrinta kokybė. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą.
  • Svarbiausia sauga – LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.