71367 LEGO® Super Mario Mario namų ir Yoshi papildymas

Kaina:
18.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
6 +
Gamintojas:
Lego
4.8 / 5.0 Viso vertinimų: 45
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Žavūs LEGO® Mario namai ir Yoshi žaidimui bei žaidimo vaidmenimis pramogoms

Šį papildomą rinkinį sudaro LEGO® Mario namas, žvaigždės blokelis, supamas hamakas ir kitos ypatybės, kurios padės vaikams papildyti savo LEGO Super Mario™ pradinį rinkinį.

Aplankyk LEGO® Mario namus ir laimėk monetų naujame LEGO Super Mario™ lygyje! Pasikalbėk su Yoshi lauke – ką atsakys LEGO® Mario™ ir kiek monetų gausi? Palėpėje surask žvaigždės galios blokelį, kuris pristabdo žaidimą, suteikia monetų ir ne tik. Sode užšok ant Goomba ir laimėk dar vieną monetą. Tada metas pailsėti – pasupk LEGO Mario hamake tinkamu greičiu, kad jis užsnūstų!

Gerbėjai gali papildyti savo LEGO® Super Mario™ žaidimą ir patirti daugybę išradingo žaidimo vaidmenimis pramogų su šiuo Mario namų ir Yoshi papildomu rinkiniu (71367). Šį kolekcinį žaislinį žaidimo rinkinį sudaro konstruojamas namas su varstomomis durimis ir atidaromu stogu, po kuriuo slypi žvaigždės galios blokelis. Šią puikią dovaną vaikams, kurie jau turi Nuotykių su Mario pradinį rinkinį (71360), taip pat sudaro hamakas, kurį supant galima užmigdyti LEGO® Mario™ (figūrėlė nepridedama), bei Yoshi ir Goomba žaislinės interaktyvios figūrėlės, kurios padės laimėti daugiau monetų. Šauni programėlė Nemokamoje LEGO Super Mario programėlėje yra puikių peržiūros įrankių bei kūrybiško konstravimo ir žaidimo pasiūlymų, be to, joje yra saugi platforma vaikams dalytis savo kūriniais su kitais gerbėjais. Puikios dovanų idėjos Įkvepiantys LEGO Super Mario žaidimo rinkiniai perkelia visos šeimos mėgstamą veikėją į realų pasaulį. Pradinis rinkinys, papildomi rinkiniai ir galios paketai taps smagia LEGO dovana kūrybingiems vaikams ir visiems gerbėjams, suteikianti galimybę kurti savo unikalius iššūkius žaidimui su draugais arba pavieniui.

• Papildę savo LEGO® Super Mario™ Nuotykių su Mario pradinį rinkinį (71360) šiuo žaviu Mario namų ir Yoshi papildomu rinkiniu, vaikai gali gauti skaitmeninių monetų naujam lygiui ir patirti daugybę žaidimo vaidmenimis pramogų. 
• Šį kolekcinį žaislinį žaidimo rinkinį sudaro konstruojamas namas su žvaigždžių galios blokeliu po atidaromu stogu, hamakas bei Yoshi ir Goomba figūrėlės su kuriomis gali sąveikauti LEGO® Mario™ (figūrėlė nepridedama). 
• Užmigdykite LEGO® Mario™ (figūrėlė nepridedama) supdami hamake, prakalbinkite jį, pastatydami greta draugo Yoshi žymės, ir įveikite Goomba… Šis papildomas rinkinys suteikia įvairių smagių būdų papildyti žaidimą. 
• Šis 205 dalių kūrybiškas LEGO® konstravimo rinkinys taps smagia gimtadienio arba šventine dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus, sužadinančia vaikų vaizduotę papildyti unikaliu lygiu savo Nuotykių su Mario pradinį rinkinį ir jį tinkinti. 
• Sukonstruotas pagal instrukcijas šis modulis yra 13 cm aukščio, 25 cm pločio ir 17 cm gylio, bet jį galima perkonstruoti ir įvairiais būdais derinti su pradiniu rinkiniu bei kitais LEGO® Super Mario™ papildomais rinkiniais. 
• Šiam kūrybiškam konstravimo žaislui nereikia baterijų – jis atgyja su LEGO® Mario™ figūrėle iš pradinio rinkinio. Rinkinyje yra aiškios instrukcijos, kad mažieji galėtų konstruoti savarankiškai. 
• Nemokamoje programėlėje LEGO® Super Mario™ vaikai gali rasti skaitmeninių konstravimo instrukcijų, šaunių peržiūros įrankių ir saugią platformą dalytis savo idėjomis. Suderinamų „Android“ ir „iOS“ įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck. 
• Kolekciniai LEGO® Super Mario™ žaisliniai konstravimo rinkiniai perkelia legendinį personažą į tikrovę ir suteikia gerbėjams begalę galimybių plėsti, perkonstruoti, tinkinti ir kurti naujus iššūkius. 
• Nuo pat 1958 metų LEGO® kaladėlės atitinka griežtus reikalavimus. Jos yra tvirtos, idealiai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą, todėl jomis konstruoti ir perkonstruoti nereikalinga superžvaigždės galia! 
• LEGO® kaladėlės ir detalės išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, todėl galite neabejoti, kad šis kūrybiškas konstravimo rinkinys atitiktų aukštus saugos ir kokybės standartus.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 71367 LEGO® Super Mario 
  • Detalių skaičius: 205;
  • Rekomenduojamas amžius nuo 6 metų.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.