71376 LEGO Super Mario Krintančių luitų papildymas

Kaina:
32.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė ekspozicinė
Rekomenduojama metai:
8 +
Gamintojas:
LEGO
4.1 / 5.0 Viso vertinimų: 18
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Padovanokite „LEGO® Super Mario™“ gerbėjams smagų išbandymą su šiuo Krintančių luitų papildomu rinkiniu (71376). Nuostabi dovana vaikams, kurią galima pridėti prie „LEGO Super Mario“ pradinio rinkinio (71360). Šis kolekcinis žaislinis žaidimo rinkinys turi slankiojančią platformą, skirtą LEGO® Mario™ (figūrėlė nepridedama; ją rasite pradiniame rinkinyje), su 2 skirtingo sudėtingumo balansavimo galimybėmis, luito ir 2 Lavos burbulės figūrėles bei Lavos burbulės apvertimo funkciją.

Skaitmenizuokitės
Su skaitmeninėmis „Instructions PLUS“ nemokamoje „LEGO Super Mario“ programėlėje šį rinkinį konstruosite lengviau ir žaisite linksmiau – jose yra priartinimo ir pasukimo peržiūros įrankių, pasiūlymų, kaip kūrybiškai perkonstruoti ir žaisti, bei saugi platforma, kurioje gerbėjai gali dalintis idėjomis.

Linksmybės su Mario realiame pasaulyje
„LEGO Super Mario“ rinkiniai perkelia visos šeimos mėgstamą veikėją į realų pasaulį. Modulinio pradinio rinkinio konstravimo žaislas ir papildomi rinkiniai bei galios paketai suteikia gerbėjams galimybę kurti savo unikalius lygius ir žaisti valandų valandas su kompanija arba pavieniui.

 • Žaidėjai turės pademonstruoti savo įgūdžius ir išvengti krintančių luitų su šiuo išbandymų kupinu „LEGO® Super Mario™“ Krintančių luitų papildomu rinkiniu (71376), kuris „LEGO Super Mario“ pradinį rinkinį papildys dar vienu smagiu lygiu.
 • Šiame „LEGO® Super Mario™“ žaisliniame žaidimo rinkinyje yra slankiojanti platforma, skirta LEGO® Mario™ (figūrėlė nepridedama; ją rasite pradiniame rinkinyje), luito ir 2 Lavos burbulės figūrėlės bei strypas luitui nuslysti.
 • Vaikai gali pasirinkti, ar LEGO® Mario™ padėti ant dygliuotos, ar lygios slankiojančios platformos dalies, kad dar labiau save išbandytų ir pajustų stipresnį laimėjimo jausmą.
 • Šis 393 dalių LEGO® konstravimo rinkinys taps smagia gimtadienio arba šventine dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus, sužadinančia jų vaizduotę kurti naujus lygius savo Nuotykių su Mario pradiniam rinkiniui (71360).
 • Sukonstruotas pagal instrukcijas šis modulinis rinkinys yra daugiau kaip 32,5 cm aukščio, 27 cm pločio ir 17,5 cm gylio. Jį galima perkonstruoti ir įvairiais būdas derinti su pradiniu rinkiniu ir kitais papildomais rinkiniais.
 • Šiam papildomam rinkiniui baterijų nereikia – veiksmas prasidės sujungus su pradiniu rinkiniu.
 • Nemokamoje „LEGO® Super Mario™“ programėlėje yra instrukcijų ir kūrybiško žaidimo idėjų, be to, tai – saugi platforma dalytis idėjomis. Suderinamų „Android“ ir „iOS“ įrenginių sąrašą rasite LEGO.com/devicecheck.
 • Kolekciniai „LEGO® Super Mario™“ konstravimo žaislai visos šeimos mėgstamą veikėją perkelia į realų pasaulį. Jie suteikia gerbėjams nesibaigiančių galimybių pildyti, perkonstruoti ir pritaikyti savo pačių lygius, kuriuos bus galima įveikti su kitais arba žaisti pavieniui.
 • Konstruotojams nebūtina superžvaigždės galia, kad jie sujungtų ar atskirtų LEGO® kaladėles! Nuo 1958 m. LEGO kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus, kad kaskart užtikrintų vienodą ir saugų sujungimą.
 • LEGO® konstravimo kaladėlės įvairiai išbandomos ir analizuojamos, kad galėtumėte neabejoti, jog šis unikalus žaislinis žaidimo rinkinys atitiks aukščiausius saugos ir kokybės standartus.
 • Šiame rinkinyje yra skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Dabar galite lengvai atlikti mobiliajame įrenginyje nurodytus veiksmus arba atsisiųsti konstravimo vadovą PDF formatu. Spustelėkite šio puslapio apačioje esantį mygtuką „Konstravimo instrukcijos“ – čia rasite instrukcijas, kurias galima atsisiųsti.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.