LT LT

71381 LEGO® Super Mario Susidūrimas džiunglėse su Chain Chomp papildomas rinkinys

Kaina:
18.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Minimaliai netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
7 +
Gamintojas:
LEGO
4.3 / 5.0 Viso vertinimų: 20
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Keliauk į NINJAGO® pasaulį ir stok petys į petį su KAI FS nindzių kovoje prieš serpentinų kerėtojos Aspheera milžinišką, ugnį spjaudančią gyvatę Ugninę iltį! Saugokis Ugninės ilties smūgiuojančios ir barškančios uodegos. Išvenk jos smaigų šaudyklių ir stok į kovą prieš Ugninę angį su nindzės Kai viesulo suktuku. Ar pasieksi Aspheera sostą ir susigrąžinsi galingąjį uždraustojo Spinjitzu rankraštį?

 

  • Šio šaunaus vaikams skirto žaislo rinkinyje yra 4 LEGO® NINJAGO® minifigūrėlės iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos. Kai FS (uždraustasis Spinjitzu), Aspheera, ugninis skerdikas ir ugninis naikintojas. 
  • Ugninė iltis turi minifigūrėlei skirtą sostą su kardų dekoracijomis, atidaromus nasrus su ugnies elementu, smūgiuojančią, barškančią uodegą su 2 smaigų šaudyklėmis, 2 serpentinų vėliavos elementus ir grandinės elementus, kurie tvirtinami prie 2 ugninių minifigūrėlių. 
  • Į rinkinį taip pat įeina iš kaladėlių sukonstruojamas stovas su skeptru. 
  • Rinkinyje yra šie ginklai: Kai FS sidabro spalvos katana, Aspheera uždraustojo Spinjitzu rankraštis, ugninio skerdiko kardas ir ugninio naikintojo rytietiškas kardas. 
  • Priedai: Kai FS galios gobtuvas ir viesulo suktukas iš naujos 2019 m. birželio kolekcijos, Aspheera gyvačių šarvai ir ugninė uodega, ugninio skerdiko skydas ir ugninio naikintojo gyvačių šarvai bei skydas. 
  • Puiki švenčių dovaną vaikams, su kuria jie galės atkurti scenas iš NINJAGO® serialo. 
  • Naudokite programėlę „LEGO® Life“, kur rasite šio NINJAGO nindzių rinkinio intuityvias konstravimo instrukcijas „Instructions PLUS“. Padėkite jauniesiems konstruotojams išmokti konstruoti su lengvai naudojamomis priartinimo, pasukimo ir šešėlinio režimo funkcijomis, kurios padės jiems įsivaizduoti savo kūrinius konstruojant. 

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.