71755 LEGO NINJAGO Begalinės jūros šventykla

Kaina:
78.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
9 +
Gamintojas:
LEGO
4.3 / 5.0 Viso vertinimų: 90
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Vaikai gali rengti povandeninio mūšio scenas iš NINJAGO®: Seabound TV serialo su šia detalia Begalinės jūros šventykla ir 7 minifigūrėlėmis.

Nerk giliai po vandeniu įtemptam mūšiui prie Begalinės jūros šventyklos iš NINJAGO®: Seabound TV serialo! Suvienyk jėgas su Scuba Kai ir NRG Nya, kad įveiktum princą Kalmaar ir jo grėsmingus sargybinius prie jų slaptosios buveinės. Saugokis spąstų bei šaudyklių ir jokiu būdu nepabudink galingosios jūrų gyvatės Wojira. Tavo užduotis – apsaugoti NINJAGO miestą nuo potvynio!

Su begalinės jūros šventykla (71755) nindzių gerbėjai gali atkurti povandeninius nuotykius iš LEGO® NINJAGO®: Seabound TV serialo. Šį detalų aukštos kokybės nindzių žaidimo rinkinį sudaro laboratorija, kalėjimas, povandeninis laivas, raja ir sukaustyta jūrų gyvatė Wojira.Žaidimo rinkinys, kuris neabejotinai nustebins vaikusRinkinį taip pat sudaro 7 minifigūrėlės: Scuba Kai, NRG Nya, Glutinous, princas Kalmaar, princas Benthomaar ir 2 Maaray sargybiniai, kuriais vaikai galės atkurti įspūdingas kovas dėl nepamainomo bangos amuleto ir audros amuleto, kurie taip pat pridedami prie rinkinio.Puikios dovanos praturtinančios žaidimą su draugaisLEGO NINJAGO konstruojami rinkiniai akimirksniu perkelia vaikus į kerintį fantazijos pasaulį. Čia jie galės suvienyti jėgas su savo mylimais nindzių herojais ir kautis prieš blogio jėgas, žaidžiant su puikia nindzių žaislų kolekcija, kurią sudaro lėktuvai, automobiliai ir robotai.

• Begalinės jūros šventyklos (71755) nindzių žaidimo rinkinį sudaro nepaprastai detali povandeninė buveinė su šauniomis ypatybėmis, kurios padės vaikams atkurti nuotykius iš NINJAGO®: Seabound TV serialo.
• Su 7 minifigūrėlėmis: Scuba Kai, NRG Nya, Glutinous, princu Kalmaar, princu Benthomaar ir 2 Maaray sargybiniais, kad vaikai turėtų viską, ko reikia žūtbūtiniams mūšiams po vandeniu rengti.
• Žaislinę šventyklą sudaro laboratorija, kalėjimas, povandeninis laivas, raja, sukaustyta jūrų gyvatė Wojira bei 2 amuletai su eksponavimo stovu.
• Šis 1 060 dalių žaidimo rinkinys taps puikia gimtadienio arba švenčių dovana vaikams nuo 9 metų amžiaus, kuriems patinka vaidinti nindzes.
• Begalinės jūros šventykla yra 26 cm aukščio, 11 cm ilgio ir 57 cm pločio – akį traukiančio dydžio, kuris neabejotinai paliks neišdildomą įspūdį.
• Ieškokite daugiau rinkinių iš NINJAGO®: Seabound TV serialo, įskaitant Nindzių greitaeigis povandeninis laivas (71752), Lloyd hidro robotas (71750) ir Vandens drakonas (71754).
• LEGO® NINJAGO® žaislai įtraukia vaikus į kerintį fantazijos pasaulį, kuriame jie gali ištisas valandas mėgautis išradingu žaidimui, kovodami petys petin su nindzių herojais prieš būrį blogiukų.
• Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® kaladėlės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, kad jos visada vienodai susijungtų ir atsiskirtų – tam nebūtina nindzių jėga ir įgūdžiai!
• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus saugos standartus, todėl su LEGO žaidimo rinkiniais vaikai yra saugiose rankose.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 71755 LEGO® NINJAGO®
  • Detalių skaičius: 1060
  • Rekomenduojamas amžius nuo 9 metų.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.