71721 LEGO NINJAGO Kaukolių burtininko drakonas

Kaina:
75.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
9 +
Gamintojas:
LEGO
4.6 / 5.0 Viso vertinimų: 83
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

NINJAGO® gerbėjai galės konstruoti kaukolių burtininko drakoną ir su juo žaisti (71721). Šiame konstravimo rinkinyje su drakonu yra 6 figūrėlės įtraukiančiam kūrybiškam žaidimui. Vaikai galės mėgautis veiksmo kupinu žaidimu vaidmenimis nindzėms kovojant su kaukolių burtininku, jo drakonu ir kariais-skeletais, kad jie galėtų išsilaisvinti iš vaiduokliškų Shintaro požemių.

Nuostabus rinkinys stalo žaidimo nuotykiams
Šis konstravimo rinkinys su drakonu taip pat yra LEGO® NINJAGO stalo žaidimassu nindzių kauliukų suktuku ir puolimo laiku su spąstais, kurių nindzėms reikės išvengti. Vaikai suks kauliukus ir bandys rasti kelią link Išsivadavimo dramblio kaulo kardo. Jį galima derinti su kitais LEGO rinkiniais ir sukurti didžiulį stalo žaidimą.

Pritrenkiantys konstravimo rinkiniai vaikams
LEGO NINJAGO rinkiniai leidžia kūrybingiems vaikams pabėgti į paslaptingą pasaulį, kuriame šie galės nuotykingai žaisti būdami didvyriais nindzėmis, kovojančiais su blogio jėgomis. Vaikai galės valandų valandas žaisti vaidmenimis su įvairiais drakonais, automobiliais, reaktyviniais lėktuvais ir ne tik.

  • LEGO® NINJAGO® Kaukolių burtininko drakono (71721) rinkinys su 6 figūrėlėmis kovos scenoms iš NINJAGO TV serialo atkurti. Tobula dovana gerbėjams, norintiems atkurti istorijas ir žaisti LEGO stalo žaidimus.
  • Detalus nindzių rinkinys su NINJAGO® žaisliniu drakonu ir 6 figūrėlėmis: herojais Jay, Kai, Nya ir kaukolių burtininku bei 2 prisikėlusiais kariais. Vaikai gali nuotykingai žaisti vaidmenimis arba žaisti stalo jaudinantį stalo žaidimą.
  • LEGO® drakonas turi judančias kojas, sparnus ir uodegą, be to, jis gali paleisti raketas iš 2 šaudyklių ir mėtyti kaulus bei vorus. Nindzių figūrėlės taip pat gali dalyvauti žaidžiant stalo žaidimą ir bandant pabėgti iš Shintaro požemių.
  • Šis 1016 dalių sukonstruojamas rinkinys su drakonu bus puiki proga berniukams ir mergaitėms nuo 9 metų amžiaus pasinerti į smagią konstravimo užduotį. NINJAGO® gerbėjams patiks gauti šį rinkinį kaip dovaną gimtadienio ar bet kokia kita proga.
  • Naujas, 2020 metų birželį pasirodysiantis konstravimo rinkinys su drakonu yra tobulo dydžio žaisti namie arba pasiimti į kelionę, kad veiksmas niekada nesibaigtų. Smagus kovinio drakono žaislas yra daugiau kaip 31 cm aukščio, 38 cm ilgio r 53 cm pločio.
  • LEGO® NINJAGO® stalo žaidimui ir žaislinėms karių figūrėlėms nereikia baterijų – vos sukonstravus jie bus pasiruošę veiksmui, kad nindzių nuotykiai niekada nesustotų.
  • Šio žaidimo rinkinio kaladėlės ir elementai turi lengvai suprantamas instrukcijas, todėl jūsų jaunasis statytojas greitai ir nesunkiaisukonstruos savo NINJAGO® žaislinį drakoną ir galės kūrybiškai žaisti.
  • LEGO® NINJAGO® nindzių karių rinkiniai atveria vartus į jaudinantį drakonų nuotykių pasaulį, kuriame vaikai galės išpildyti savo svajones susivienydami su nindzėmis ir leisdamiesi į nesibaigiančius nuotykius.
  • Šio drakono konstravimo rinkinio LEGO® kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus jau daugiau nei 60 metų, todėl galime užtikrinti, kad jos yra vienodos kokybės, suderinamos ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria.
  • Šiam nindzių karių rinkiniui naudojamos LEGO® kaladėlės ir dalys buvo kruopščiai patikrintos ir atitinka aukščiausius pasaulinius saugos bei kokybės standartus. Smagūs LEGO žaislai yra kokybės garantija.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.