71749 LEGO NINJAGO Paskutinis Likimo dovanos skrydis

Kaina:
22.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
4 +
Gamintojas:
LEGO
4.8 / 5.0 Viso vertinimų: 35
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Pramogų kupinas laivo žaidimo rinkinys, kuris įskiepys meilę konstravimui

Padėkite vaikams patirti konstravimo džiaugsmą su šiuo LEGO® laivo žaidimo rinkiniu, kurį sudaro vandens motociklas ir drakonas bei sala su kalėjimu ir 4 minifigūrėlės.

Pakelk bures su Kai, Zane ir Jay jų ninzių laive ir plauk į žūtbūtinį jūrų mūšį prieš vaiduoklį nindzę Karenn. Pulk supergreitu vandens motociklu arba nerk iš padangių ant drakono nugaros. Sučiupk pavojingą blogiuką ir prisišvartuok mažoje salelėje, kad įmestum jį į kalėjimą!

Vaikai gali mokytis konstruoti su įspūdingu Paskutiniu „Likimo dovanos“ skrydžiu (71749). Konstravimo rinkinys kupinas ypatybių. Jį sudaro laivas, vandens motociklas, drakonas su plasnojančiais sparnais, lobių skrynia ir sala su kalėjimu bei 4 minifigūrėlės.Išmokite konstruoti su LEGO® 4+ rinkiniaisŠis LEGO žaislas buvo sukurtas suteikti vaikams nuo 4 metų amžiaus nuostabią konstravimo ir žaidimo patirtį. Kiekvieną dėžutės maišelį sudaro modelis ir konstruojamas personažas, kad vaikai galėtų greitai pasinerti į veiksmą. Taip pat pridedama pradinė kaladėlė, kuri suteiks dalinį pagrindą konstravimui pradėti.Pramogos visai šeimaiLEGO 4+ rinkiniai yra puikus būdas suaugusiems konstruoti drauge su vaikais. Pridedamos paprastos instrukcijos su paveikslėliais puikiai padeda vaikams konstruoti. Rinkiniai taip pat turi Instructions PLUS programėlėje LEGO Building Instructions. Šį interaktyvų vadovą sudaro priartinimo, perdangos ir pasukimo įrankiai, kurie padės vaikams mėgautis puikia patirtimi.

• LEGO® NINJAGO® Paskutinis „Likimo dovanos“ skrydis (71749) supažindina mažuosius su konstravimu ir suteikia galimybę atkurti nindzių istorijas su šiuo LEGO laivo žaidimo rinkiniu, kuriame gausu įspūdingų ypatybių.
• Žaidimo rinkinį sudaro 4 minifigūrėlės – nindzės Kai, Zane ir Jay bei jų priešas vaiduoklis nindzė Karenn – ir pradinė kaladėlė, padėsianti greitai pradėti pramogauti.
• „Likimo dovanos“ laivas išsiskiria bure, sukamaisiais greitintuvais, vairaračiu, atskiriamu vandens motociklu ir inkaru su grandine, kurie neabejotinai sužadins mažųjų vaizduotę.
• Žaidimo rinkinį taip pat sudaro drakonas su sparnais, kurie plasnoja, kai vaikai spusteli jam nugarą. Drakonas taip pat turi balną nindzės minifigūrėlei.
• Puiki gimtadienio arba švenčių dovana aistringiems nindzių gerbėjams nuo 4 metų amžiaus, kurie nekantrauja išmokti konstruoti LEGO® kaladėlėmis.
• „Likimo dovanos“ laivas yra 21 cm aukščio, 32 cm ilgio ir 12 cm pločio – idealaus dydžio, kad vaikai galėtų žaisti namuose ar svečiuose.
• Paprastos paveikslėlių instrukcijos padės vaikams konstruoti nuosekliai.
• Vaikai gali konstruoti dar smagiau su skaitmeninėmis Instructions PLUS. Su priartinimo, pasukimo ir apžiūros režimais konstravimas tampa pramogos dalimi.
• Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos iš aukštos kokybės medžiagų, siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos susijungtų ir kaskart atsiskirtų vienodai be nindzių įgūdžių!
• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus saugos standartus, užtikrinant, kad vaikai yra saugiose rankose.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.