71752 LEGO NINJAGO Nindzių greitaeigis povandeninis laivas

Kaina:
29.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
8 +
Gamintojas:
LEGO
4.8 / 5.0 Viso vertinimų: 105
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Fantastiškas NINJAGO® automobilio ir povandeninio laivo 2 viename nindzių žaislas

NINJAGO® gerbėjai gali žaisti jaudinančias istorijas su Nindzių greitaeigiu povandeniniu laivu – 2 viename plaukiojančio automobilio žaidimo rinkiniu su 4 minifigūrėlėmis.

Pasiruošk nesibaigiantiems povandeniniams nuotykiams iš NINJAGO®: Seabound TV serialo, kuriuose Scuba Cole ir Scuba Jay stoja į kovą prieš Maaray sargybinius su savo Nindzių greitaeigiu povandeniniu laivu. Ši 2 viename transporto priemonė gali važiuoti sausuma arba transformuotis į povandeninį laivą ir nerti į jūros dugną. Paleisk droną, kad galėtum stebėti niekinguosius sargybinius! Privalai atkovoti bangos amuletą, kad išgelbėtum NINJAGO miestą nuo milžiniškos bangos!

Vaikai gali atkurti veiksmo kupiną LEGO® NINJAGO®: Seabound TV serialą su šiuo Nindzių greitaeigiu povandeniniu laivu (71752). 2 viename transporto priemonę galima transformuoti į automobilį arba povandeninį laivą, kuris turi atskiriamą droną, 2 smaigų šaudykles ir atsidarančią kabiną.Unikalūs žaislais skatina kūrybingai konstruotiNindzių žaidimo rinkinį sudaro 4 minifigūrėlės: Scuba Jay ir Scuba Cole, su nardymo įranga ir plaukmenimis bei 2 Maaray sargybiniais su šauniomis kovos priemonėmis. Vaikai gali rengti savo mūšius sausumoje ir po vandeniu, kad išsiaiškintų, kas atkovos bangos amuletą, kuris pridedamas prie rinkinio.Šaunūs žaislais nindzių gerbėjamsNINJAGO konstruojami rinkiniai perkelia vaikus į pramogų kupiną fantazijų pasaulį, kuriame jie gali suvienyti jėgas su savo nindzių herojais, kad suprastų teigiamas vertybes ir įveiktų blogiukus. Šį spalvingą pasaulį jie gali atrasti su įspūdingu žaislų rinkiniu, kurį sudaro drakonai, automobiliai ir robotai.

• LEGO® NINJAGO® Nindzių greitaeigis povandeninis laivas (71752) yra neįtikėtina 2 viename transporto priemonė, kurią galima naudoti kaip automobilį ir kaip povandeninį laivą, todėl ji atvers neišsemiamas žaidimo galimybes.
• Nindzių žaislą sudaro 4 minifigūrėlės: Scuba Jay ir Scuba Cole su plaukmenimis, kurie kaunasi su 2 Maaray sargybiniais dėl bangos amuleto, kuris pridedamas prie rinkinio.
• Plaukiojančio automobilio žaislas su atskiriamu dronu, atidaroma kabina minifigūrėlėms ir 2 smaigų šaudyklėmis, kad išradingi vaikai galėtų žaisti ištisas valandas.
• Šis nindzių žaislas vaikams nuo 8 metų amžiaus suteiks jiems konstravimo malonumą ir taps unikaliu žaislu, kuris neabejotinai priblokš draugus.
• Nindzių automobilis yra 7 cm aukščio, 27 cm ilgio ir 12 cm pločio – idealaus dydžio žaisti namuose arba neštis į svečius.
• Ieškokite ir kitų NINJAGO® rinkinių, sukurtų pagal TV serialą, įskaitant Lloyd hidro robotas (71750), Begalinės jūros šventykla (71755) ir Vandens drakonas (71754).
• LEGO® NINJAGO® konstruojami rinkiniai padeda vaikams atsiplėšti nuo ekranų ir leistis į smagius nuotykius bei sužinoti apie pagrindines nindzių vertybes: narsą ir šeimą.
• Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® kaladėlės gaminamos iš aukšto kokybės medžiagų, kad jos visada vienodai susijungtų ir atsiskirtų – tam nebūtini nindzių įgūdžiai ir jėga!
• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus saugos standartus, todėl dėl savo vaikų galite būti ramūs, nes jie patikimose rankose.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 71752 LEGO® NINJAGO® 
  • Detalių skaičius: 356
  • Rekomenduojamas amžius nuo 8 metų.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.