LT LT

71756 LEGO® NINJAGO Hydro Bounty

Kaina:
119.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-5 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
9 +
Gamintojas:
LEGO
4.8 / 5.0 Viso vertinimų: 115
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Įspūdingas LEGO® NINJAGO® povandeninio laivo žaidimo rinkinys

Vaikams patiks žaisti įspūdingus mūšius po vandeniu su šiuo povandeniniu laivu, kupinu šaunių funkcijų ir net 10 minifigūrėlių.

Nerk giliai po jūra su Hydro Bounty iš NINJAGO®: Seabound TV serialo ir stok į kovą prieš princą Kalmaar ir jo sargybinius! Įjunk greitąjį režimą su išskleistais sparnais, iššauk iš spyruoklinių šaudyklių arba paleisk robotą ir 2 mini povandeninius laivus į epinį mūšį. Bet saugokis princo ir jo vežimo! Privalai atkovoti neįkainojamą bangos amuletą, kad išgelbėtum NINJAGO miestą nuo potvynio!

Su šiuo nepaprastai detaliu LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty (71756) žaidimo rinkiniu vaikai gali mėgautis veiksmo kupinais mūšiais jūros dugne. Povandeninė transporto priemonė turi 10 minifigūrėlių ir pasižymi šaunių ypatybių gausa – 2 spyruoklinėmis šaudyklėmis, atidaroma kabina, išskleidžiamais sparnais, atskiriamu robotu ir 2 mini povandeniniais laivais jaunųjų nindzių gerbėjų vaizduotei sužadinti! Aukštos kokybės NINJAGO žaidimo rinkinysŠiame povandeniniame žaidimo rinkinyje yra net 10 minifigūrėlių: Scuba Kai, Scuba Nya, Scuba Zane, Scuba Jay, Scuba Cole ir Scuba Lloyd su plaukmenimis, nardymo įranga priemonės kovai prieš blogiukų ketvertą – princą Kalmaar, Maaray dargybinį ir 2 Wu Bots.Išradingas ir pramogų kupinas konstravimo rinkinys vaikamsNINJAGO žaislai perkelia vaikus į įtraukiantį fantazijos pasaulį. Jaunieji konstruotojai gali surinkti šiuos unikalius žaislus ir nerti į nuostabius nuotykius su savo nindzių herojais kautis prieš blogiukų kariauną, žaidžiant su puikia lėktuvų, drakonų ir robotų kolekcija.

• LEGO® NINJAGO® Hydro Bounty (71756) yra veiksmo kupinas povandeninio laivo žaidimo rinkinys, pasižymintis įspūdingomis funkcijomis nindzių gerbėjams, kurios padės kurti intriguojančias istorijas po vandeniu.
• Su 10 minifigūrėlių iš NINJAGO®: Seabound TV serialo: Scuba Kai, Scuba Cole, Scuba Jay, Scuba Lloyd, Scuba Zane ir Scuba Nya, princu Kalmaar, Maaray sargybiniu ir 2 Wu Bots.
• Hydro Bounty turi 2 spyruoklines šaudykles, 2 išskleidžiamus sparnus, atidaromą kabiną ir atskiriamą robotą, be to, jame telpa 2 šaunūs mini povandeniniai laivai.
• Šis 1 159 dalių žaislinis povandeninis laivas vaikams nuo 9 metų amžiaus taps puikia gimtadienio arba šventine dovana, kurią jie su pasididžiavimu nešis į svečius ir stebins savo draugus.
• Hydro Bounty yra 15 cm aukščio, 59 cm ilgio ir 30 cm pločio – idealaus dydžio žaidimui namuose arba eksponavimui, kai juo nežaidžiama.
• Ieškokite ir kitų NINJAGO® rinkinių, sukurtų pagal NINJAGO: Seabound TV serialą, įskaitant Vandens drakonas (71754), Lloyd hidro robotas (71750), Begalinės jūros šventykla (71755).
• LEGO® NINJAGO® sudaro nuostabi kolekcija detalių žaidimo rinkinių, kuriais didžiuotųsi bet kuris vaikas ir kurie padėtų suprasti pagrindines nindzių vertybes – narsą, pasiaukojimą ir šeimą – smagiai pramogaujant.
• Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® kaladėlės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, kad jos kaskart vienodai susijungtų ir atsiskirtų – tam nebūtini nindzių įgūdžiai!
• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus saugos standartus, todėl vaikai yra saugiose rankose.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 71756 LEGO® NINJAGO®
  • Detalių skaičius: 1159
  • Rekomenduojamas amžius nuo: 9 metų.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis. 

DĖMESIO ! KALĖDINIU LAIKOTARPIU (VISĄ GRUODŽIO MĖNESĮ) SIUNTOS Į PAŠTOMATUS GALI VĖLUOTI ! PRISTATYMAS Į NAMUS VĖLAVIMAS MAŽESNIS