LT LT

71775 LEGO NINJAGO Nya samurajės X robotas

Kaina:
82.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
10 +
Gamintojas:
LEGO
4.8 / 5.0 Viso vertinimų: 85
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

 

Vaikai, žaisdami su šiuo žaidimo rinkiniu, kuriame ras lankstomą robotą ir 8 minifigūrėles, gali atkurti TV serialo „NINJAGO®: Crystallized“ scenas.

Ženk į kovą su Nya ir jos didingu samurajaus X robotu, kad įveiktum krištolinį žvėrį ir Keršto akmens armiją! Apsišarvuok 2 kardais ir šaudyk iš šaudyklių, kad sustabdytum priešo armiją ir jie neužkrėstų likusiųjų kristalais! Taip pat turi atkovoti Jay elementų kovos priemonę, kurį pagrobė blogasis Generolas Pythor. Tik tu gali pasipriešinti priešo armijai ir apsaugoti NINJAGO® miestą!

Vaikai nuo 10 metų amžiaus žaisdami su „Nya samurajės X ROBOTAS“ (71775) rinkiniu gali dar kartą patirti TV serialo „NINJAGO®: Crystallized“ veiksmo scenas. Žaidimo rinkinį sudaro įspūdingas robotas, kuris lankstosi per kelius, rankas, kojas ir klubus, 2 kardai, 2 spyruoklinės šaudyklės ir Nya kabina. Aukštos klasės konstravimo rinkinys, kuris nustebins draugus Šiame įspūdingame rinkinyje rasite 8 minifigūrėles: Samurajė X Nya, Auksinis Jay, Meistras Wu, Oni Garmadonas, Lil’ Nelson, Generolas Pythor, Mechanikas ir Akmeninis keršto karys. Daugelis šių figūrėlių yra išskirtinės ir niekada nematytos ir visos pasiruošusios kautis jaudinančiose mūšiuose! Smagi skaitmeninė patirtis LEGO ® konstruotojams Žaidimų rinkinyje yra interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos, kad konstravimo patirtis būtų dar smagesnė. Nemokamoje LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje, skirtoje naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, esantys mastelio keitimo ir pasukimo įrankiai padės jums įsivaizduoti modelį jį konstruojant. Statytojai taip pat gali išsaugoti eigą bet kuriame programėlės taške.

• Roboto ir nindzės žaidimo rinkinys. Vaikai, žaisdami su „LEGO® NINJAGO Nya samurajės X ROBOTAS“ (71775) konstravimo rinkiniu, gali atkurti TV serialo „NINJAGO®: Crystallized“ scenas.
• 8 minifigūrėlės. Rinkinyje yra Samurajė X Nya, Auksinis Jay, Meistras Wu, Oni Garmadonas, Lil’ Nelson, Generolas Pythor, Mechanikas ir Akmeninis keršto karys, kuriais atkursite NINJAGO® veiksmą.
• Lankstomas robotas. Robotą galima lankstyti per kelius, rankas, kojas ir klubus, jis turi du kardus, 2 smaigų šaudykles ir Nya kabiną.
• Daugiau veiksmo. Ieškokite kitų 7 žaidimo rinkinių pagal TV serialą „NINJAGO®: Crystallized“, įskaitant Lloyd auksinis ultra drakonas (71774), Zane auksinio drakono reaktyvinis lėktuvas (71770) ir Krištolinis karalius (71772).
• Dovanos idėja LEGO® gerbėjams. Šis 1003 dalių konstravimo rinkinys yra puiki gimtadienio dovana vaikams nuo 9 metų amžiaus, kurie mėgsta robotus ir minifigūrėles.
• Modelis, kuriuo nustebinsite draugus. Nya samurajės X ROBOTAS yra 32 cm aukščio, todėl po žaidimo taps nepakartojama puošmena vaiko miegamajame.
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su nemokama LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
• LEGO® NINJAGO® didelis pasirinkimas. Vaikai žaidimui vaidmenimis su savo nindzių herojais gali rinktis iš didelio drakonų, šventyklų, robotų ir transporto priemonių pasirinkimo.
• Aukšta kokybė. Nuo pat 1958 m. LEGO® konstravimo kaladėlės gaminamos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai be nindzių jėgos.
• Patikrintas saugumas. Su LEGO® konstravimo kaladėlėmis atliekami griežti bandymai, siekiant užtikrinti, kad jos atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.