LT LT

71776 LEGO® NINJAGO Jay ir Nya lenktynių automobilis

Kaina:
52.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
7 +
Gamintojas:
LEGO
4.1 / 5.0 Viso vertinimų: 68
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Veiksmo kupinas LEGO® NINJAGO® šaudančio automobilio žaidimų rinkinys

Vaikai gali surengti nuostabius mūšius ore ir ant žemės naudodami šį nindzių žaidimų rinkinį, kuriame yra automobilio žaislas, skraidyklė, sraigtasparnis ir keturios minifigūrėlės.

Leiskitės į mūšį su Jay ir Nya jų neįtikėtiname lenktyninių automobilyje ir nugalėkite piktąsias gyvates. Saugokitės puolimo iš viršaus! Smauglys naikintojas skraido šarvuotu sraigtasparniu, iš kurio pasiruošęs šokti Kobra mechanikas. Atskirkite skraidyklę nuo automobilio, kad Nya galėtų kilti į kovą, o Jay šaudyti iš galingų automobilio šaudyklių. Už misijos įvykdymą būsite apdovanoti kolekcionuojama komandinio darbo juosta.

Jay ir Nya lenktyninių automobilio EVO (71776) konstravimo rinkinys leidžia vaikams nuo septynių metų amžiaus žaisti kvapą gniaužiančius nuotykius NINJAGO® mieste. Nindzių žaidimų rinkinyje yra šaunus šarvuotas lenktyninis automobilis su dviem šaudyklėmis ir atskiriama skraidykle bei gyvačių sraigtasparnis su besisukančiomis mentėmis. Nindzių herojai prieš gyvates Įspūdingame nindzių žaidimų rinkinyje yra keturios minifigūrėlės: Jay, su kardu, Nya su ietimi, Kobra mechanikas su kardu ir Smauglys naikintojas. Nuo 2022 metų sausio naujovė - kai vaikai, nugalėję nindzių priešus ir įvykdę misiją, gauna kolekcionuojamą juostą. Skaitmeninė patirtis aistringiems LEGO ® kūrėjams Žaidimų rinkinyje yra interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos, kad konstravimo patirtis būtų dar smagesnė. Nemokamoje LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje, skirtoje naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, esantys mastelio keitimo ir pasukimo įrankiai padės jums įsivaizduoti modelį jį konstruojant. Konstruotojai taip pat gali išsaugoti eigą bet kuriame programėlės taške.

• Nindzių kovos žaislas. Vaikai gali žaisti mūšius ore arba ant žemės su šiuo LEGO® NINJAGO® Jay ir Nya lenktyninių automobilio EVO (71776) ir sraigtasparnio žaidimų rinkiniu.
• Keturios minifigūrėlės. Konstravimo rinkinyje yra Jay su kardu, Nya su ietimi, taip pat Kobra mechanikas su kardu ir Smauglys naikintojas.
• Trys transporto priemonės. Šį mūšio žaidimų rinkinį sudaro trys transporto priemonės: lenktyninis automobilis su atskiriama skraidykle ir šarvuotas sraigtasparnis su besisukančiomis mentėmis.
• Kolekcionuojama juosta. Nuo 2022 m. sausio mėn. pasirodys naujovė, kai vaikai, įvykdę misiją ir nugalėję gyvates, gaus komandinio darbo juostą, kurią bus galima uždėti ant automobilio.
• Daugiau apdovanojimų. Ieškokite juostų septyniuose kituose NINJAGO® rinkiniuose, įskaitant nindzių treniruočių šventovės (71767), Kai ugnies drakono EVO (71762) ir nindzių ultra kombo roboto (71765).
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su nemokama LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
• Konstruokite ir žaiskite. Šis 536 dalių nindzių žaidimų rinkinys leidžia kūrybingiems vaikams nuo septynių metų amžiaus konstruoti žaidžiant įtraukiančias kovas su savo herojais.
• Žaiskite kelyje. Daugiau nei 21 cm aukščio, 32 cm ilgio ir 12 cm pločio automobilio žaidimų rinkinį aistringieji nindzių fanai galės pasiimti visur, kur keliauja.
• Aukšta kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
• Saugos užtikrinimas. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.