LT LT

71793 LEGO® NINJAGO® Heatwave transformuojamas lavos drakonas

Kaina:
36.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė ekspozicinė
Rekomenduojama metai:
8 +
Gamintojas:
LEGO
4.6 / 5.0 Viso vertinimų: 93
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

8 metų amžiaus ir vyresni nindzių gerbėjai su šiuo Heatwave transformuojamo lavos drakono (71793) žaidimo rinkiniu gali atkurti mėgstamas scenas iš TV serialo „NINJAGO® Dragons Rising“. Šiame rinkinyje yra iki šiol dar nematytas drakonas, kuriuo vaikai gali žaisti dviem režimais. Taikiu režimu jis tiesiog didingai stovi, tačiau, kai yra apverčiamas, jis persijungia į kovos režimą ir gali iššauti purpurinį drakono galios elementą iš krūtinės.

Žaidimo rinkinys su minifigūrėlėmis ir šauniais priedais

Šis nindzių drakonų žaidimo rinkinys pateikiamas su 5 minifigūrėlėmis: Kajumi, apginkluotu 2 katanomis, Didžiąja Ugnimi su jos ugniniu kumščiu, Imperijos letenų medžiotoju su Imperijos kardu bei Lordu Rasu, turinčiu auksinį kūjį ir kovos skraidyklę. Dar yra 4 skirtingų spalvų drakono galios elementai bei 3 drakono galios šerdys, kuriuos vaikai gali surinkti iš kitų NINJAGO rinkinių.

Linksma skaitmeninė aplinka LEGO® gerbėjams

Su programėle „LEGO Builder“ ir vaiku galite leistis į lengvą ir paprastą konstravimo nuotykį. Čia galima priartinti ir sukinėti modelius trimatėje erdvėje, išsaugoti rinkinius ir stebėti savo pažangą.

  • Nindzių drakono žaislas – entuziastingi nindzių gerbėjai nuo 8 metų amžiaus su Heatwave transformuojamo lavos drakono (71793) rinkiniu gali žaisti mūšius iš TV serialo „NINJAGO® Dragons Rising“.
  • 5 minifigūrėlės – šis NINJAGO® rinkinys Kajumi, apginkluotu 2 katanomis, Didžiąja Ugnimi, Imperijos letenų medžiotoju su Imperijos kardu bei Lordu Rasu, turinčiu auksinį kūjį.
  • Drakonas su 2 nuotaikos režimais – drakono žaislą vaikai gali apversti ir jis iš taikaus režimo pasikeičia į mūšio režimą,kuriuo gali iš krūtinės iššauti purpurinį drakono galios elementą.
  • Skraidyklė – Lordas Rasas gali skrieti į mūšį ant skraidyklės, galinčios arba suktis, kai ją pamuša drakono galios elementas, arba šį elementą sugauti.
  • Daugiau nindzių veiksmo – taip pat ieškokite Sora transformuojamo roboto-lenktyninio motociklo (71792), Lloyd ir Arin nindzių komandos robotų (71794) ir kitų LEGO® NINJAGO® asortimento rinkinių.
  • Konstravimas ir žaidimas – šis 479 detalių žaidimo rinkinys vaikams nuo 8 metų amžiaus suteikia galimybę mėgautis kūrybišku konstravimu, o po to – pabėgti į NINJAGO® miestą; tai gali būti ir gimtadienio, ir bet kurios kitos progos dovana.
  • Žaidimas ir eksponavimas – šis transformuojamas drakonas yra per 18 cm aukščio, 29 cm ilgio ir 15 cm pločio, todėl gali tapti vaikų kambario pasididžiavimu.
  • Naujas būdas konstruoti – programėlė „LEGO® Builder“ padės vaikams leistis į intuityviai suprantamą konstravimo nuotykį, jie galės išsaugoti rinkinius, stebėti pažangą ir priartinti bei sukinėti modelius trimatėje erdvėje.
  • Garantuota kokybė – daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® kaladėlės yra gaminamos taip, kad lengvai susijungtų kiekvieną kartą.
  • Visada patikimose rankose – LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.