75301 LEGO® Star Wars Luke Skywalker „X-Wing“ nakintuvas

Kaina:
39.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
9 +
Gamintojas:
LEGO
4.8 / 5.0 Viso vertinimų: 75
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Luke Skywalker klasikinis X-wing naikintuvas veiksmo kupinam žaidimui.

Gerbėjai gali atkurti klasikinės „Žvaigždžių karų™“ trilogijos veiksmą su šia konstruojama Luke Skywalker X-wing naikintuvo versija ir legendiniais „Žvaigždžių karų“ personažais.

Pasiruošk įtemptam skrydžiui grioviais su Luke Skywalker legendiniu X-wing naikintuvu! Nepamiršk pasiimti ištikimojo R2-D2 ir šok į kabiną. Užvesk variklius ir šauk į kosmosą. Perjunk sparnus į kovos režimą ir apšaudyk Imperijos erdvėlaivius spyruoklinėmis šaudyklėmis. Tada, laimėjęs mūšį skubėk atšvęsti atgal į Sukilėlių bazę!

Vaikai taps savo epinių istorijų herojais su šia šaunia Luke Skywalker X-wing naikintuvo (75301) LEGO® kaladėlių versija iš klasikinės „Žvaigždžių karų™“ trilogijos. Jis kupinas autentiškų detalių, kurios sužavės gerbėjus, įskaitant atsidarančią LEGO minifigūrėlės kabiną su vieta R2-D2, sparnus, kuriuos galima perjungti į kovos režimą mygtuko paspaudimu, ištraukiamą važiuoklę ir 2 spyruoklines šaudykles. Žaidimui ir eksponavimui Šį šaunų konstruojamą žaislą vaikams sudaro Luke Skywalker, princesės Leia ir generolo Dodonna LEGO minifigūrėlės su kovos elementais, įskaitant Luke šviesos kardą, ir R2-D2 LEGO droido figūrėlė. Puikūs konstruojami žaislai vaikams LEGO Group atkuria „Žvaigždžių karų“ visatos erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus nuo 1999 metų. LEGO Star Wars šiuo metu yra sėkminga tema, kurią sudaro smagios dovanos kūrybiškiems vaikams ir suaugusiems.

• Atkurkite scenas iš „Žvaigždžių karų™“ trilogijos su šiuo nuostabiu konstravimo žaislu vaikams, kurį sudaro legendinio Luke Skywalker X-Wing Fighter (75300) LEGO® kaladėlių versija.
• Su Luke Skywalker, princesės Leia ir generolo Dodonna LEGO® minifigūrėlėmis, kurios turi kovos elementais, įskaitant Luke šviesos kardą, bei R2-D2 LEGO droido figūrėle žaidimo vaidmenimis nuotykiams.
• X-wing pasižymi atsidarančia kabina LEGO® minifigūrelei, vieta R2-D2, sparnais, kuriuos galima perjungti į kovos režimą palietus mygtuką, sutraukiama važiuokle ir 2 spyruoklinėmis šaudyklėmis.
• Šis konstravimo žaislas, kurį smagu konstruoti ir su juo žaisti pavieniui arba su grupe, taps superdovana gimtadieniui, šventėms arba bet kokia proga kūrybingiems vaikams ir „Žvaigždžių karų™“ gerbėjams nuo 9 metų amžiaus.
• Šis konstruojamo erdvėlaivio modelis yra 8 cm aukščio, 31 cm ilgio ir 28 cm pločio, tad puikiai atrodo kaip puošmena vaiko kambaryje, kai jis nenaudojamas žaidimui.
• Perkate prisiekusiam „Žvaigždių karų™“ gerbėjui, kuris neturi LEGO® patirties? Nesijaudinkite. Šis rinkinys turi nuoseklias, iliustruotas instrukcijas, todėl jie konstruos su Džedujaus ramybe.
• LEGO® Star Wars™ rinkiniai puikiai tinka vaikams (ir suaugusiems gerbėjams) atkurti scenas iš sagos, išgalvoti savo originalias istorijas ar tiesiog konstruoti ir išdidžiai demonstruoti konstravimo modelius.
• Nuo pat 1958 metų, LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kad užtikrintų, jog jie yra suderinami ir vienodai susijungia, nenaudojant Galios!
• LEGO® komponentai yra išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus saugos standartus.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 75301 LEGO® Star Wars™
  • Detalių skaičius: 474
  • Rekomenduojamas amžius nuo 9 metų.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.