LT LT

75302 LEGO® Star Wars Imperijos erdvėlaivis

Kaina:
59.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-5 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
9 +
Gamintojas:
LEGO
4.9 / 5.0 Viso vertinimų: 116
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Klasikinis Imperijos erdvėlaivis veiksmų žaidimui

Šaunus LEGO® kaladėlių Imperijos erdvėlaivio modelis ir legendiniai „Žvaigždžių karų“™ personažai legendinėms scenoms iš „Žvaigždžių karų“ trilogijos atkurti.

Prisijunk prie Darth Vader Imperijos Erdvėlaivyje klasikiniam „Žvaigždžių karų™“ veiksmui! Sėsk į kabiną su Imperijos karininku ir paleisk šį elegantišką transporto laivą. Nulenk sparnus skrydžiui ir taikykis į sukilėlių erdvėlaivius smaigų šaudykle. Sučiupk Luke Skywalker ir sugrįžk į Mirties žvaigždę. Tačiau kas nugalės šviesos kardų dvikovoje – džedajus Lukas ar Sitų valdovas Vader? Tai nuspręsi tu!

Gerbėjai gali žaisti įspūdingas scenas iš klasikinių Žvaigždžių karų™ trilogijos su šiuo konstruojamu Imperijos erdvėlaivio (75302) modeliu. Iš LEGO® kaladėlių gražiai atkurtas elegantiško dizaino krovininis laivas su atsidarančia kabina minifigūrėlėms, atidaromu pagrindiniu skyriumi, kuriame telpa 2 LEGO minifigūrėlės, sulankstomais sparnus skrydžio ir tūpimo režimams bei 2 smaigų šaudyklėmis. Nežaidžiant jis taps puikia puošmena.Smagus žaidimas vaidmenimisŠį nuostabų konstruojamą žaislą vaikams sudaro Darth Vader, Imperijos karininko ir Luke Skywalker LEGO minifigūrėlės su šviesos kardais ir blasteriais.Nuostabios dovanosLEGO Group kuria legendinius erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus iš „Žvaigždžių karų“ visatos nuo 1999 metų. LEGO Star Wars šiuo metu yra jos sėkminga serija, kurioje galima rasti smagių, kūrybiškų dovanų bet kokio amžiaus gerbėjams.

• Sukonstruokite elegantišką Imperijos erdvėlaivį iš LEGO® kaladėlių ir žaiskite scenos iš klasikinės „Žvaigždžių karų™“ trilogijos su šiuo veiksmų kupinu konstravimo žaislu vaikams (75302).
• Su 3 LEGO® minifigūrėlėmis – Darth Vader ir Luke Skywalker su šviesos kardais ir Imperijos karininkas su blasteriu bei antrankių elementas smagiam, kūrybiškam žaidimui.
• Imperijos erdvėlaivis pasižymi atsidarančia kabina minifigūrėlėms, atsidarančiu pagrindiniu skyriumi, kuriame telpa 2 LEGO® minifigūrėlės, sulankstomais sparnus skrydžio ir tūpimo režimams bei 2 smaigų šaudyklėmis.
• Šis nuostabus konstruojamas žaislas taps puiki gimtadienio, atostogų ar netikėta dovana vaikams ir „Žvaigždžių karų™“ gerbėjas nuo 9 metų amžiaus. Jį smagu konstruoti ir juo žaisti savarankiškai arba su šeima ir draugais.
• Imperijos erdvėlaivis yra 25 cm aukščio, 24 cm ilgio ir 35 cm pločio. Vaikai su pasididžiavimu demonstruos kūrinį savo kambaryje, kai juo nežais.
• Svarstote, ar nupirkti šį konstruojamą rinkinį „Žvaigždžių karų™“ gerbėjui, kuris neturi LEGO® patirties? Jokių problemų. Jis turi aiškias instrukcijas, kad jie greitai įgustų konstruoti kaip tikri džedajai.
• Yra LEGO® Star Wars™ rinkinių, kurie sužavėtų bet kokio amžiaus žmones, nesvarbu, ar jie nori atkurti įsimintinas scenas, žaisti vaidmenimis savo istorijas ar tiesiog konstruoti ir demonstruoti stulbinančius konstruojamus modelius.
• LEGO® komponentai tenkina griežtus pramonės standartus, kad užtikrintų, jog jie yra suderinami ir vienodai susijungia į tvirtus modelius.
• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukiojami ir tiriami, kad atitiktų vienus iš griežtus saugos ir kokybės standartų šioje žemėje ir tolimose, tolimose galaktikose!

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 75302 LEGO® Star Wars™
  • Detalių skaičius: 660
  • Rekomenduojamas amžius nuo 9 metų

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.