75304 LEGO® Star Wars Darth Vader šalmas

Kaina:
55.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
18 +
Gamintojas:
Lego
4.2 / 5.0 Viso vertinimų: 79
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Legendinis, kolekcinis Darth Vader šalmas eksponavimui

Atkurkite kiekvieną ikonišką Darth Vader šalmo detalę su šiuo konstruojamu ir eksponuojamu modeliu – kolekcinės LEGO® Star Wars serijos suaugusiesiems dalimi.

Įkūnykite piktą menančio „Star Wars™“ blogiuko išvaizdą su šiuo Darth Vader konstruojamu ir eksponuojamu šalmu. Atsipūskite ir imkitės sudėtingo kūrybiško iššūkio, atkurdami kiekvieną autentišką detalę LEGO® stiliumi. Tada eksponuokite jį ant stovo su pavadinimo lentele kaip pokalbiui įkvepiančią stalo puošmeną arba akį džiuginančią namų dekoraciją.

Įamžinkite sitų Tamsos valdovą su šiuo kolekciniu LEGO® Star Wars™ Darth Vader šalmu (75304). Pasinerkite į sudėtingą konstravimo procesą ir prisiminkite klasikines „Žvaigždžių karų“ sagos scenas, konstruodami klasikines pagrindinio blogiuko šalmo detales LEGO stiliumi. Sukurta eksponavimui Darth Vader šalmas yra kompaktiško dydžio ir turi stovą su pavadinimo lentele, tad jis taps įspūdinga puošmena, kuri sukurs ypatingą atmosferą namuose arba biure. Taip pat susipažinkite su kitu 2021 metų gegužės LEGO Star Wars konstruojamu ir eksponuojamu Skauto kario šalmu (75305). Išskirtinė dovanos idėja Šis aukštos kokybės rinkinys, kuris yra LEGO Star Wars konstravimo rinkinių suaugusiems dalis, taps nuostabiu suvenyru sau, „Žvaigždžių karų“ gerbėjui, patyrusiems LEGO konstruotojams arba mėgstantiems smagias, kūrybiškas užduotis.

• Atitrūkite nuo kasdienybės streso mėgaukitės kokybišku laisvalaikiu, atkurdami kiekvieną grėsmingą Darth Vader detalę su šiuo kolekciniu LEGO® Star Wars™ konstravimo rinkiniu (75304).
• Iš LEGO® kaladėlių atkurtas legendinis Darth Vader šalmas, atgaivins prisiminimus apie „Žvaigždžių karų™“ sagos scenas, o stovas su pavadinimo lentele jį pavers įspūdinga puošmena.
• Šis rinkinys yra LEGO® Star Wars™ konstruojamų ir eksponuojamų šalmų kolekcijos dalis – taip pat ieškokite 2021 metų gegužės Skauto kario šalmo (75305).
• Šis 834 dalių rinkinys suteiks sudėtingą, bet malonią konstravimo patirtį, be to, jis taps puiki gimtadienio, švenčių arba netikėta dovana „Žvaigždžių karų™“ gerbėjui, patyrusiam LEGO® konstruotojui arba modeliuotojui.
• 20 cm aukščio, 15 cm pločio ir 14 cm gylio konstruojamam Darth Vader šalmo modeliui nereikia daug vietos eksponavimui, bet jis neabejotinai paliks neišdildomą įspūdį.
• Perkate šį rinkinį ištikimam „Žvaigždžių karų™“ gerbėjui, kuris neturi LEGO® konstravimo patirties? Nieko tokio. Jis turi aiškias instrukcijas, todėl net pradedantieji jį konstruos tarsi džedajų riteriai.
• Šis LEGO® Star Wars™ rinkinys suaugusiesiems yra dalis aukštos kokybės ir smagių konstravimo rinkinių kolekcijos, skirtos jums, patyrusiems konstruotojams, kuriems patinka betarpiški kūrybiniai projektai.
• Nuo 1958 metų LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kad nuolat patikimai susijungtų į tvirtus modelius.
• LEGO® kaladėlės ir dalys tikrinamos maksimaliai, kad atitiktų vienus griežtų saugos ir kokybės standartų visame pasaulyje (ir tolimose, tolimose galaktikose!).

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 75304 LEGO® Star Wars™ 
  • Detalių skaičius: 834
  • Rekomenduojamas amžius nuo 18 metų.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.