LT LT

75336 LEGO® Star Wars Inkvizitorių transportinis „Scythe“

Kaina:
89.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
4 +
Gamintojas:
LEGO
4.6 / 5.0 Viso vertinimų: 23
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Su LEGO® Star Wars™ Inkvizitoriaus transportiniu „Scythe“ (75336) vaikai žaidžia džedajų medžioklės užduotis iš „Star Wars: Obi-Wan Kenobi“. Šis konstruojamas erdvėlaivis turi reguliuojamus sparnus skrydžiui ir nusileidimui, 2 spyruoklines šaudykles ir rampą. Kabina atsidaro, kad būtų lengva apžiūrėti detalų vidų, kuriame yra sėdynės 3 minifigūrėlėms ir fiksatoriai šviesos kardams. Taip pat yra Ben Kenobi, Didžiojo inkvizitoriaus, Revos (Trečiosios sesers) ir Penktojo brolio LEGO minifigūrėlės su šviesos kardais išradingam žaidimui vaidmenimis.

Skaitmeniniai konstravimo įrankiai
Šis rinkinys su spausdintomis konstravimo instrukcijomis taps šaunia „Žvaigždžių karų“ dovana pažangiems vaikams nuo 9 metų. Taip pat išbandykite programėlę „LEGO Building Instructions“, kurioje yra mastelio keitimo ir pasukimo peržiūros įrankiai, suteiksiantys smagesnių kūrybinių įspūdžių.

Nuostabūs konstravimo žaislai
LEGO Group kuria erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus iš Žvaigždžių karų visatos nuo 1999 metų. Platus asortimentas įkvėps bet kokio amžių gerbėjus.

  • Detalus konstruojamas Inkvizitorių transportinio „Scythe“ modelis (75336). Su šiuo konstruktoriumi „Star Wars: Obi-Wan Kenobi“ gerbėjai gali žaisti dramatiškas kovas tarp Imperijos inkvizitorių ir Obi-Wan.
  • 4 LEGO® Star Wars™ minifigūrėlės. Ben Kenobi su mėlynu šviesos kardu ir Didysis inkvizitorius, Reva (Trečioji sesuo) bei Penktasis brolis, ginkluoti dviašmeniais raudonais šviesos kardais.
  • Autentiškos ypatybės. Inkvizitorių transportinis „Scythe“ turi sparnus, kuriuos galima užlenkti ir atlenkti nusileidimo ir skrydžio režimui, 2 spyruoklines šaudykles ir nulenkiamą rampą priekyje.
  • Lengvai pasiekite detalų interjerą. Kabinos viršus ir šonai atsidaro, kad pasirodytų piloto sėdynė ir sėdynės keleivių minifigūrėlėms bei fiksatoriai šviesos kardams.
  • Dovanos idėja vaikams nuo 9 metų. Padovanokite šį 924 dalių konstravimo žaislą kaip gimtadienio ar šventinę dovaną vaikams, kuriems patinka „Star Wars: Obi-Wan Kenobi“ ar tiesiog „Žvaigždžių karų™“ erdvėlaiviai.
  • Žaidimui ir eksponavimui. Konstruojamas LEGO® Star Wars™ erdvėlaivis yra 14 cm aukščio, 37 cm ilgio ir 24 cm pločio, todėl gali būti eksponuojamas tarp žaidimų.
  • Spausdintinės ir skaitmeninės instrukcijos – dėžutėje rasite nuoseklias iliustruotas instrukcijas, bet taipogi galite išbandyti programėlę „LEGO® Building Instructions“ su skaitmeninėmis instrukcijomis ir priartinimo bei apžiūros įrankiais.
  • Konstruktoriai bet kokio amžiaus vaikams. LEGO® Star Wars™ rinkiniai vaikams ir suaugusiems gerbėjams suteikia galimybę atkurti epines scenas, išgalvoti savus nuotykius ar tiesiog eksponuoti konstruojamus aukščiausios kokybės modelius.
  • Kokybės kontrolė. LEGO® kaladėlės ir dalys tenkina griežtus kokybės standartus, užtikrinant, kad jos suderinamos ir visada vienodai ir patikimai susijungtų.
  • Užtikrinta sauga. LEGO® komponentai yra nuodugniai išbandomi siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.