76139 LEGO DC Comics Super Heroes 1989 Batmobile

Kaina:
229.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
16 +
Gamintojas:
LEGO
4.2 / 5.0 Viso vertinimų: 69
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Betmeno gerbėjams ir šaunių automobilių mėgėjams tikrai patiks šis „LEGO® DC Batman“ 76139 suaugusiesiems skirtas automobilio modelio rinkinys „1989 metų Betmeno automobilis“. Šis itin detalus LEGO kaladėlių žaislas atkuria Betmeno automobilio klasikines aptakias linijas, kurias galima pamatyti 1989 metų Betmeno filme. Modelis yra daugiau kaip 60 cm ilgio ir sudarytas iš 3 306 detalių, todėl jo konstravimas yra rezultatu džiuginantis iššūkis. Užkietėjusiems filmo gerbėjams patiks autentiški elementai, tokie kaip stumdomas kabinos viršus su aptakiu priekinio stiklo elementu iš 2019 m. lapkričio kolekcijos, 2 paslėpti kulkosvaidžiai su pakėlimo funkcija, kuri aktyvuojama sukant turbinos išmetimo vamzdį, ir dekoratyviniai kopinėjimo kablių elementai abiejose automobilio pusėse. Žaislinio Betmeno automobilio rinkinyje taip pat yra eksponavimo stovas (su pritvirtinta informacine plokštele, kurioje pateikta 1989 m. Betmeno automobilio duomenys), kuris leis apžiūrėti kūrinį iš visų pusių. Šiame superherojų tematikos žaislo konstravimo rinkinyje, kurį privalo turėti visi Betmeno gerbėjai, taip pat yra 3 minifigūrėlės iš naujos 2019 m. lapkričio kolekcijos: Betmenas su apsiaustu, kuris toks pats kaip 1989 m. filme, juokdarys ir Viki Veil. Rinkinyje taip pat yra iš kaladėlių sukonstruojamas eksponavimo stovas.

  • Į šį superherojų žaislo rinkinį įeina 3 minifigūrėlės iš 2019 m. lapkričio kolekcijos: Betmenas (su nauja viršutinės dalies dekoracija), Juokdarys (su nauja veido ir viršutinės dalies dekoracija) ir Viki Veil (su nauja viršutine dalimi ir kojomis), taip pat iš kaladėlių sukonstruojamas eksponavimo stovas.
  • Šią iš kaladėlių sukonstruojamą 1989 m. Betmeno automobilio LEGO® versiją sudaro kabina su stumdomu viršumi ir aptakaus priekinio stiklo elementas iš naujos 2019 m. lapkričio kolekcijos, 2 minifigūrėlių sėdynės, vairas, pavarų svirties ir prietaisų skydelio lipdukai, 2 po kapotu paslėpti nešaudantys kulkosvaidžiai, kuriuos galima pakelti pasukus turbinos išmetimo vamzdį, 2 dekoratyviniai kopinėjimo kabliai, ratlankiai su šikšnosparnio logotipu, specialiai sukurtos priekinių ratų padangos, betsparniai ir kitos legendinės dizaino detalės.
  • Šiame LEGO® rikinyje taip pat yra iš kaladėlių sukonstruojamas Betmeno automobilio stovas su informacine plokštele, kurioje pateikti 1989 m. Betmeno automobilio duomenys.
  • Rinkinyje yra šie ginklai: Betmeno batarangas bei šautuvas ir Juokdario šautuvas.
  • Priedai: Betmeno apsiaustas iš naujos 2019 m. lapkričio kolekcijos, kuris yra toks pat kaip 1989 m. filme, ir Viki Veil iš kaladėlių sukonstruojama kamera.
  • Šiame suaugusiesiems skirto LEGO® Betmeno automobilio modelio rinkinyje yra daugiau kaip 3 300 detalių, todėl jis yra nuostabi nostalgiška švenčių dovana bet kuriam Betmeno gerbėjui.
  • 1989 m. Betmeno automobilio matmenys: daugiau kaip 12 cm (4 col.) aukščio, 60 cm (23 col.) ilgio ir 22 cm (8 col.) pločio.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.