LT LT

76161 LEGO® DC Comics Super Heroes 1989 metų Betsparnis

Kaina:
199.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
18 +
Gamintojas:
LEGO
4.8 / 5.0 Viso vertinimų: 105
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

BATMAN™ gerbėjai! Detalus konstruojamas ir eksponuojamas Betsparnio modelis.

Iš LEGO® kaladėlių konstruojamas ir eksponuojamas Betsparnis iš 1989 m. filmo BATMAN™. Atpalaiduojantis ir malonus konstruoti rinkinys suaugusiems Karžygio su apsiaustu™ gerbėjams.

Pasinerkite į LEGO® Betsparnio konstravimo projektą. Šis nepaprastai detalus modelis įkūnija legendinį Betsparnį iš 1989 metų filmo BATMAN™, įskaitant judančias ypatybes ir tikroviškus priedus. Užbaigtą modelį galima demonstruoti drauge su 3 filmo BETMAN minifigūrėlėmis, naudojant stovą arba specialų elementą, kuris suteikia galimybę jį pakabinti ant sienos, taip taupant vietą ir suteikiant papildomą įspūdį

Tai – ne žaislas vaikams. Jei jums rimtai patinka BATMAN™, komiksų knygelių superherojai arba šaunių modelių konstravimas, šis LEGO® DC BATMAN 1989 Betsparnis skirtas jums! Betsparnio konstravimo projektas Atkurkite legendinio BATMAN orlaivio Betsparnio autentiškas detales gotikinę eleganciją su šiuo LEGO kaladėlių konstravimo ir eksponavimo modeliu. Įspūdinga kopija pasižymi tikroviškomis detalėmis, nuimamu kabinos viršumi, pilnu interjeru, kraipomais eleronais ir nauja specialia kaladėle, kuri suteikia galimybę pritvirtinti ir eksponuoti modelį ant sienos. Be to, yra stovas, pavadinimo plokštelė ir 3 minifigūrėlės – BATMAN™, THE JOKER™ ir Lawrence the Boombox Goon™ – įspūdingai modelio aplinkai atkurti. LEGO kaladėlių modelių konstravimo rinkiniai Akimirkai atitrūkite nuo skubančio pasaulio ir atraskite kūrybiško konstravimo malonumą su LEGO konstravimo rinkiniais. Malonūs konstruoti ir įspūdingi eksponuoti LEGO rinkiniai suaugusiesiems taps puikiomis gimtadienio, švenčių dovanomis ir malonia staigmena visiems, kam patinka modeliavimas arba kultūra.

• Puoselėkite savo aistrą Karžygiui su apsiaustu™ su LEGO® DC BATMAN™ 1989 Betsparniu. Jei esate suaugęs Betmeno gerbėjas arba modeliuotojas, šis konstruojamas eksponuojamas Betsparnio modelis kaip tik jums!
• Legendinį Betsparnio iš 1989 metų filmo BATMAN™ stilių pabrėžia tvirtas stovas, pavadinimo plokštelė ir 3 minifigūrėlės: BATMAN, THE JOKER™ ir chuliganas su magnetofonu.
• Šis sudėtingas ir malonus konstruoti projektas suteikia įtraukiančią ir stresą malšinančią pertraukėlę nuo realaus pasaulio, be to, jis puikiai atrodo eksponuojamas ant sienos arba ant stovo namuose ar darbovietėje.
• Šis 2 363 dalių konstravimo rinkinys patiks visiems superherojų arba LEGO® gerbėjams. Nesvarbu, ar jį perkate sau, kaip gimtadienio ar šventinę dovaną, LEGO Betsparnio modelis neabejotinai suteiks ištisas valandas malonumo.
• 11 cm aukščio, 52 cm ilgio ir 58 cm pločio LEGO® DC BATMAN™ 1989 Betsparnis atrodo stulbinančiai ant stovo ar pakabintas prie sienos.
• Nereikia baterijų. Šis kolekcinis BATMAN™ atributikos eksponatas suteikia betarpišką, konstravimo ir eksponavimo patirtį, kuri patrauks visų BATMAN, mokslinės fantastikos arba modeliavimo entuziastų dėmesį.
• Pridedamos aiškios, kokybiškos instrukcijos, kurios suteiks maksimalų malonumą, konstruojant šį fantastišką projektą.
• Tai dalis autentiškų LEGO® reprodukcijų, skirtų suteikti malonią konstravimo ir eksponavimo patirtį. Jei domina kiti šios serijos modeliai, susipažinkite su LEGO DC BATMAN™ 1989 Batmobile™.
• LEGO® kaladėlėms prijungti ir atjungti nereikalingos supergalios. Jos atitinka aukštus pramonės standartus, kurie užtikrina idealų susijungimą ir atskyrimą kiekvieną kartą.
• LEGO® kaladėlės ir dalys kruopščiai tikrinamos, kad užtikrintų, jog jūsų nuostabus eksponuojamas modelis atitiktų aukštus žaislų saugos standartus GOTAMO MIESTE™ ir Žemės planetoje.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 76161 LEGO® DC Comics Super Heroes 
  • Detalių skaičius: 2363
  • Rekomenduojamas amžius nuo 18 metų.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.