76240 LEGO® DC Comics Super Heroes Batmobile™ Tumbler konstruktorius

Kaina:
172.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
18 +
Gamintojas:
LEGO
4.8 / 5.0 Viso vertinimų: 75
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

LEGO® DC Batman™ Batmobile™ Tumbler (76240) išmėgins jūsų konstravimo įgūdžius ir įkūnys vieno žymiausių automobilių kino istorijoje stilių. Neįveikiama šarvuota mašina gaudyti nusikaltėliams Įspūdingas konstruoti ir eksponuoti skirtas Tumbler iš Betmeno filmų trilogijos Tamsos riteris™ pasižymi atidaromu stogu, kuris suteikia prieigą prie vairuotojo ir keleivio sėdynių, ir valdymo skydelis. Prie stovo pridedamos Betmeno ir Džokerio™ minifigūrėlės. Visu gražumu pastačius užbaigtą Tumbler modelį ant stovo, jis teiks malonumą dar ilgai, net ir baigus konstruoti. Apie LEGO rinkinius Vėl atraskite kūrybinio konstravimo džiaugsmą su LEGO konstravimo rinkiniais. Malonūs konstruoti ir įspūdingi eksponuoti LEGO rinkiniai suaugusiems taps puikiomis gimtadienio, šventinėmis dovanomis ir malonia staigmena visiems modeliavimo arba komiksų kultūros gerbėjams.

Product Bullets

• Konstruokite ir eksponuokite vieną įžymiausių automobilių iš kino pasaulio – LEGO® DC Batman™ Batmobile™ Tumbler (76240) – stulbinantį LEGO kaladėlių modelį, sukurtą saugusiems.

• Rinkinį sudaro konstruojamas Batmobile™ Tumbler su stovu ir Betmeno™ bei Džokerio™ minifigūrėlės.

• Ši šarvuota nusikaltėlių gaudymo mašina yra kolekcinis Betmeno™ atributikos modelis, kuris dar ilgai teiks didelį pasitenkinimą, net pabaigus rankinį, kūrybinį darbą.

• Jei esate suaugęs Betmeno™ gerbėjas arba modelių konstravimo entuziastas, šis konstruojamas automobilis – tai puikus konstravimo ir eksponavimo projektas jums.

• Automobilis yra 16 cm aukščio, 45 cm ilgio ir 25 cm pločio bei lengvai dera su kitais LEGO® DC Batman™ rinkiniais.

• Šis kolekcinis modelis suteikia būdą atitrūkti nuo rūpesčių, neskubant paverčiant 2 049 LEGO® kaladėlių rinkinį į Tumbler.

• Dėl kartu pateiktų atspausdintų aukštos kokybės instrukcijų, šio įspūdingo konstravimo projekto galite imtis nedelsdami.

• LEGO® rinkinių asortimentas, sukurtas galvojant apie suaugusiuosius, suteikia malonią konstravimo ir eksponavimo patirtį, kuri sužavės bet kurį modelių konstravimo entuziastą.

• LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir kaskart idealų sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.