LT LT

76386 LEGO® Harry Potter Hogvartsas: multisulčių eliksyro klaida

Kaina:
16.00 €

Į krepšelį
Pristatymo trukmė:
2-5 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
7 +
Gamintojas:
LEGO
4.9 / 5.0 Viso vertinimų: 76
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Pagamink galingą multisulčių eliksyrą. Išgerk ir… transformuokis! Prisijunk prie Hario Poterio™, Ronio Vizlio™ ir Hermionos Įkyrėlės™, kurie kuria stebuklingus eliksyrus Hogvartso™ vonioje, ir patirk netikėtų pasikeitimų! Tai pat laukia ir kitos staigmenos: slaptas tunelis po praustuvu, išskirtinė auksinė Hario Poterio minifigūrėlė bei 2 kolekcinės atsitiktinės burtininko kortos plytelės.

LEGO® Harry Potter™ Hogvartsas™: multisulčių eliksyro klaida (76386) įkvepia stebuklingiems nuotykiams Hogvartso vonioje.

Minifiūrėlių transformacija su multisulčių eliksyru Jaunosios raganaitės ir burtininkai jungiasi prie Hario Poterio, Ronio Vizlio™ ir Hermionos Įkyrėlės™, kurie gamina multisulčių eliksyrą. Jo išgėrus, personažai transformuojami į Vinsentą Niurzgą ir Gregorį Gylį, o tai vaikai atlieka apsukdami personažų galvas, kad pasirodytų kitas veidukas, ir pakeisdami plaukus. Tačiau magija gali subjurti, nes Hermiona pavirsta kate! Tai pat laukia ir kiti netikėtumai: išskirtinė auksinė jubiliejinė Hario Poterio minifigūrėlė, 2 atsitiktinės kolekcinės burtininko kortelės ir slaptas tunelis po praustuvu. Kai šis rinkinys suderinamas su LEGO Hario Poterio Hogvartso paslapčių kambariu (76389), slaptas tunelis prisijungia prie 2 kambarių ir dar labiau išplečia žaidimo galimybes. Ši stebuklinga modulinė sistema suteikia vaikams galimybę jungiant kambarius sudėti visą Hogvartso pilies modelį.

  • LEGO® Harry Potter™ Hogvartsas™: multisulčių eliksyro klaidos (76386) rinkinyje yra viskas: populiarūs personažai, išradingos ypatybės bei kerintys nuotykiai – ir visa tai žymioje Hogvarsto aplinkoje.
  • Su Hario Poterio™, Hermionos Įkyrėlės™ ir Ronio Vizlio™ minifigūrėlėmis, konstruojama Vaitoklės Mirtos vonia ir autentiškais priedais.
  • Įspūdingos ypatybės, pavyzdžiui, transformuojamos minifigūrėlės ir slaptas praėjimas, padeda vaikams atkurti sceną iš „Haris Poteris™ ir paslapčių kambarys™“ bei prisigalvoti savų magiškų istorijų.
  • Šis universalus, konstruojamas žaidimo rinkinys taps idealia dovana jaunosioms raganaitėms ir burtininkams nuo 7 metų amžiaus. Magiškas žaidimo galimybių derinys užtikrina nesibaigiančius nuotykius.
  • Rinkinys yra 8 cm aukščio, 12 cm pločio ir 6 cm gylio bei lengvai jungiamas su LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ paslapčių kambariu (76389), kad būtų dar smagiau.
  • Šis žaislas priklauso serijai autentiškų, detalių modulinių rinkinių, kuriuos vaikai gali konstruoti ir jungti bei perdėlioti, kad sukurtų nuosavą Hogvartso™ pilies modelį.
  • Su išskirtine auksine Hario Poterio™ minifigūrėle magiškam LEGO® Harry Potter 20-mečiui paminėti. Jį taip pat sudaro 2 atsitiktinės kolekcinės burtininko kortelių plytelės (vaikai iš viso gali surinkti 16).
  • LEGO® Harry Potter™ žaisluose yra mėgstamų personažų, nuostabių būtybių ir pažįstamų vietovių iš populiarių filmų. Tai – tobula dovana vaikams, kurie nori dalyvauti magiškuose filmų nuotykiuose.
  • LEGO® konstravimo rinkiniai tenkina griežčiausius pramonės kokybės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
  • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.
 

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.