LT LT

76389 LEGO® Harry Potter Hogvartso paslapčių kambarys

Kaina:
119.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-5 d.d.
Pakuotė:
Minimaliai netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
9 +
Gamintojas:
LEGO
4.9 / 5.0 Viso vertinimų: 116
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

Nepamirštamas veiksmas paslapčių kambaryje ir didžiojoje menėje

Įspūdingą LEGO® Hogvartso™ rinkinį sudaro paslapčių kambarys ir didžioji menė su begale galimybių išradingam žaidimui bei eksponavimui.

Sužinok, kas vyksta 2 žymiuose Hogvartso™ kambariuose! Paslapčių kambaryje Haris Poteris™ kovoja su Tomu Ridliu ir milžinišku Basilisku. Didžioje menėje paruošta skrybėlė ir kiti magiški priedai. Visur tvyro įtampa ir (Kornvalio fėjos!). Taip pat yra staigmenų: išskirtinė auksinė jubiliejinė Voldemorto™ minifigūrėlė ir 6 atsitiktinės burtininko kortų plytelės.

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ paslapčių kambarys (76389) žaidimo rinkinys yra įspūdingas kolekcinis žaislas, idealiai pritaikytas išradingam žaidimui ir eksponavimui.Autentiškos detalės iš filmoŠį universalų rinkinį sudaro gerai pažįstami kambariai, kerinčios ypatybės ir pažįstami personažai iš Hario Poterio filmų. Didžiojoje menėje yra 2 ilgi stalai, Dumbldoro auksinės pelėdos pultas ir tokie autentiški priedai, kaip  skrybelė. Kaip ir filmuose paslapčių kambarys turi žymųjį apskritą įėjimą ir didelę statulą su prasižiojančia burna koridoriumi, pro kurį į kambarį patenka gyvatė Basiliskas. Išradingam žaidimui ir eksponavimui įkvėpti pridedama 10 minifigūrėlių: Haris Poteris, Džinė Vizli, Tomas Ridlis, Kolinas Krivis, Džastinas Flinč-Flečlis, Luna Geranorė™, Gilderojus Lokhartas, Albas Dumbldoras™, profesorė Sinistra ir Beveik begalvis Nikas. Taip pat yra kolekcinių staigmenų: isškirtinė auskinė jubiliejinė Voldemorto™ minifigūrėlė ir 6 atsitiktinės burtininko kortų plytelės.

• Didelis modulinis LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ paslapčių kambario (76389) žaidimo rinkinys yra universalus, išskirtinis žaislas, kuris sužavės visus Hario Poterio filmų gerbėjus.
• 10 minifigūrėlių: Haris Poteris, Džinė Vizli, Tomas Ridlis, Kolinas Krivis, Džastinas Flinč-Flečlis, Luna Geranorė™, Gilderojus Lokhartas, Albas Dumbldoras™, profesorė Sinistra ir Beveik begalvis Nikas.
• Keli ypatybių kupini kambariai ir pažįstamos minifigūrėlės atveria vaikams begalines galimybes žaisti mėgstamus scenas ir kurti savus pasakojimus.
• Ši magiška modulinė sistema suteikia vaikams nuo 9 metų amžiaus galimybę jungti kitus kambarius ir sukurti visą Hogvartso™ pilį.
• Rinkinys yra 40 cm aukščio, 40 cm pločio ir 11 cm gylio bei lengvai dera su LEGO® Harry Potter™ rinkiniais papildomoms pramogoms.
• Beveik begalvis Nikas yra išskirtinė tamsoje šviečianti tamsi minifigūrėlė. Lankstus Basiliskas pražiodomais nasrais, galvos dalimi su 2 pasukamomis jungtimis ir uodega, kurią sudaro 3 perkonstruojamos dalys.
• Su išskirtine auksine Voldemorto™ minifigūrėle magiškam LEGO® Harry Potter™ 20-mečiui paminėti. Jį taip pat sudaro 6 atsitiktinės kolekcinės burtininko kortelių plytelės (vaikai iš viso gali surinkti 16).
• LEGO® Harry Potter™ žaisluose yra mėgstamų personažų, nuostabių būtybių ir pažįstamų vietovių ir populiarių filmų. Tai – tobula dovana vaikams, kurie nori dalyvauti magiškuose filmų nuotykiuose.
• LEGO® konstravimo rinkiniai tenkina griežtus pramonės kokybės standartus, visuomet užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų.
• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų reiklius pasaulinius saugos standartus.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 76389 LEGO® Harry Potter™
  • Detalių skaičius: 1176
  • Rekomenduojamas amžius nuo 9 metų.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis. 

DĖMESIO ! KALĖDINIU LAIKOTARPIU (VISĄ GRUODŽIO MĖNESĮ) SIUNTOS Į PAŠTOMATUS GALI VĖLUOTI ! PRISTATYMAS Į NAMUS VĖLAVIMAS MAŽESNIS