LT LT

76408 LEGO® Harry Potter™ 12 Grimmauld Place

Kaina:
135.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-4 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
8 +
Gamintojas:
LEGO
4.9 / 5.0 Viso vertinimų: 116
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

LEGO® Harry Potter™ 12 Grimmauld Place (76408) yra pirmasis serijos, kurią sudarys magiškos kelių aukštų Fenikso brolijos™ būstinės, rinkinys.

Kerintis žaidimo ir eksponavimo rinkinys vaikams nuo 8 metų amžiaus
28 cm aukščio kelių aukštų modelis yra kupinas autentiškų detalių ir įspūdingų ypatybių. Kai įprastinis miesto namas magiškai virsta Fenikso brolijos buveine, nejučiomis ištari „Oho“! Viduje vaikai gali leistis į nuotykius su Hariu Poteriu, Roniu Vizliu™, Sirijumi Bleku™, Nimfadora Tonks™, Kričeriu™, Mole Vizli, Fredu Vizliu, Džordžu Vizliu ir Kingsliu Šeklboltu™. Viduje galima apžiūrėti daugybę magiškų vietovių, įskaitant Sirijaus Bleko kambarį, Blekų šeimos medžio gobeleną ir pianiną, kuriuo mokėsi groti Ronis ir Hermiona. Nemokama programėlė LEGO Building Instructions suteikia vaikams galimybę priartinti ir pasukti konstruojamą modelį, suteikdama betarpiškumo ir sąveikos pojūtį konstruojant.

  • Legendinis pastatas. Su LEGO® Harry Potter 12 Grimmauld Place (76408) rinkiniu gerbėjai gali pademonstruoti savo meilę Hariui Poteriui™, kad juo galėtų žavėtis visi.
  • 9 minifigūrėlės. Su Hariu Poteriu™, Roniu Vizliu™, Sirijumi Bleku™, Nimfadora Tonks™, Kričeriu™, Mole Vizli, Fredu Vizliu, Džordžu Vizliu, Kingsliu Šeklboltu™ ir Hermionos katinu Banditu.
  • Apstu atradimų. Vaikai magiškai transformuoja miesto namą, kad pasirodytų slaptas autentiškų ypatybių, smagių priedų (pvz., žymioji pailginama ausis!) ir Hario Poterio™ veiksmo kupinas pastatas.
  • Išskirtinė dovana vaikams. Ši tikroviška klasikinės Hario Poterio™ scenos kopija taps kerinčia gimtadienio, šventine arba bet kurios dienos dovana mažosioms raganaitėms, burtininkams arba žiobarams nuo 8 metų amžiaus.
  • Konstruokite žaiskite ir eksponuokite. 28 cm aukščio, 24 cm pločio ir 12 cm gylio visiškai atidaromas modelis yra kupinas magiško žaidimo galimybių.
  • Įtraukianti konstravimo patirtis. Nemokama programėlė LEGO® Building Instructions suteikia naudotojams galimybę apžiūrėti, priartinti ir pasukti konstruojamą modelį.
  • Dalelė gausaus asortimento. LEGO® Harry Potter™ žaidimo rinkinių asortimentas suteikia mažiesiems burtininkams, raganoms ir žiobarams mėgstamų personažų, pažįstamų vietų ir stebuklingų nuotykių.
  • Garantuota kokybė. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijusia ir atsiskiria.
  • Užtikrinta sauga. LEGO® komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.