LT LT

76949 LEGO® Jurassic World Gigantozauro ir terizinozauro užpuolimas

Kaina:
99.00 €

Į krepšelį
Ši prekė pristatoma nemokamai
Nemokamas pristatymas bus taikomas bent vienam iš pristatymo būdų
Pristatymo trukmė:
2-5 d.d.
Pakuotė:
Originali netvarkinga
Prekė:
Prekė nauja
Rekomenduojama metai:
9 +
Gamintojas:
LEGO
4.4 / 5.0 Viso vertinimų: 111
Nepavyksta užsisakyti prekės internetu? Užsisakykite telefonu +370 640 30392 (I-V 10:00-18:00)
Aprašymas

„Jurassic World Dominion“ gerbėjai gali atkurti epinius filmo nuotykius su nuostabiu žaidimo rinkiniu Gigantozauro ir terizinozauro užpuolimas (76949). Šaunią dovaną pažangiems vaikams, kuriems patinka dinozaurai, sudaro dvi 2022 metų balandžio mėnesio naujienos – lanksčios dinozaurų figūrėlės, konstruojama būstinė su detalia laboratorija, garažas su visureigiu bagiu, stebėjimo bokštas su griūvančios platformos funkcija, sraigtasparnis su besisukančiomis mentėmis ir krovinių skyriumi.

Žaidimo vaidmenimis nuotykiai
Šiame aukščiausios kokybė rinkinyje vaikams nuo 9 metų yra 6 minifigūrėlės – Owen Grady, Claire Dearing, Dr. Alan Grant su gintaro fosilijos elementu, Dr. Ellie Sattler, Kayla Watts ir Dr. Henry Wu – kurios suteiks vaikų istorijoms gyvybės. Pridedamos aiškios illustruotos instrukcijos, kad net LEGO® pradedantieji galėtų konstruoti užtikrintai ir mėgautųsi procesu.

Dinozaurų kovos!
Siūlome LEGO Jurassic World konstruojamų žaislų bet kokio amžiaus gerbėjams su dinozaurų figūrėlėmis, populiariais personažais, šauniomis transporto priemonėmis ir kitais elementais smagiam žaidimui ir eksponavimui.

  • Dinozaurų kovos žaidimo rinkinys. Vaikai gali žaisti dvikovas ir atkurti „Jurassic World Dominion“ filmo veiksmą su šiuo LEGO® LEGO® Jurassic World Gigantozauro ir terizinozauro užpuolimo (76949) rikiniu.
  • 6 minifigūrėlės. Owen Grady, Claire Dearing, Dr. Alan Grant, Dr. Ellie Sattler, Kayla Watts ir Dr. Henry Wu bei lankstus 32 cm ilgio giganotozauras ir terizinozauras.
  • Konstruojama būstinė, žaislinis sraigtasparnis ir visureigis bagis – būstinė turi laboratoriją, kupiną žaisti įkvepiančių priedų, garažą ir stebėjimo bokštą su detaliu valdymo kambariu ir griūvančia platforma.
  • Dovana vaikams nuo 9 metų amžiaus. Šis aukščiausios kokybės rinkinys taps smagia gimtadienio arba šventine dovana pažangiems vaikams, kuriems patinka dinozaurai.
  • Konstruokite ir derinkite. Laboratorija yra 16 cm aukščio, 21 cm pločio ir 16 cm gylio. Visą žaidimo rinkinį galima derinti su kitais LEGO® Jurassic World konstruojamais žaislais papildomoms žaidimo galimybėms.
  • Nuoseklios instrukcijos. Svarstote, ar verta nupirkti šį rinkinį gerbėjui, kuris neturi LEGO® patirties? Nedvejokite. Prie šio 658 dalių rinkinio aiškios iliustruotos instrukcijos, tad jie konstruos užtikrintai.
  • Kolekciniai rinkiniai.  LEGO® Jurassic World konstravimo žaislai suteikia vaikams (ir suaugusiems gerbėjams) galimybę atkurti scenas iš serialų ir filmų, susikurti unikalių istorijų arba tiesiog eksponuoti šaunius modelius.
  • Aukščiausios kokybės elementai. LEGO® komponentai atitinka aukščiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę ir suderinamumą patikimam, tvirtam sujungimui kiekvieną kartą.
  • Užtikrinta sauga.  LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir nuodugniai analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos standartus.

Dėmesio ! Kaunas A.Stulginskio g. 41 "Jonelis ir Ko." parduotuvės prekių asortimentas ir kainos gali skirtis.